Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha egy boltba kimegy az ÁNTSZ...

Ha egy boltba kimegy az ÁNTSZ egy bejelentés miatt, akkor elmondja, hogy ki jelentette be?

Figyelt kérdés
Most nyílt a közelünkben egy bolt és már 3x kaptam kis időn belül rossz árut. 1 lejárt tej (savanyú volt, a fiam szólt, hogy rossz az íze), 1 lejárt teavaj, és még egy rossz tej, de még 2 napja volt a lejáratig, de sűrű volt és darabos. Írtam az ántsznek, azt válaszolták, hogy nem találtak nála semmit. Gondoltam, hogy nem fognak, hiszen megpróbál minden ilyet (ha van) eladni még korán reggel. Amikor mondtam, hogy rossz a tej és kell egy másik, ki kellett fizetnem. Amikor kimennek hozzá körülnézni, akkor mit közölnek vele? Elmondják, hogy ki írta a levelet?
2013. okt. 21. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem : Alapból nem mondhatják el :
2013. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Panaszkönyvbe beírni.

Boltot elkerülni.

Nézd meg mindig a lejárati időt, bárhol vásárolsz.

2013. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem írták alapbol nem mondhatják el :

Azt viszont tudnod kell ,hogy 1 ember bejelentésére nem mennek ki . legalább 3 ember kell : A panaszkönybe is be kell írni . Mert ha kimennek azt is nézik : A panasz könyvbe sem vagy köteles nevet írni ,csak akkor ha biroságra mész .. Annyit mondanak ,hogy panasz van ,és mennek hütöt ,mindent nézni..

2013. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!