Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Budapesten hol találok friss...

Budapesten hol találok friss jalapenot?

Figyelt kérdés

Friss zöld jalapenot keresek Budapesten. A legjobb az lenne, ha valahol a belvárosban lenne ilyen hely, de ha kicsit többet kell utazni se baj.


Ha egy megközelítő árat is írnátok, és hogy ezért mennyit kapok, azt megköszönném.



2014. jan. 16. 18:38
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg a fővám téri piacon.Persze nincs rá garancia, hogy ott van, de sok ritkaságot árulnak.
2014. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igaz csak egy árusnál láttam. Olyan 5300.-/kg az ára, ha valaki még érdeklődne.
2014. jan. 21. 20:40
 3/4 bence4 válasza:
biatorbágy cba 50g 345ft
2014. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Auchanban volt egy kis dobozban lefóliázva 75 gramm 450-500,- Ft körül.


Még karácsony előtt láttam kis cserépben ilyen kicsi bokrot tele terméssel, de már bánom, hogy nem vettem meg. Akkor még nem ismertem, hogy ez nem okoz fájdalmat, vagyis nem csípi szét a számat evés közben, viszont bizserget és jól megizzaszt. :)

Más erős paprikát nem tudok megenni, mert az nagyon fájdalmasan csípős. Ez nem.


Más is így érezte?

2014. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!