Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hova lett Gödöllőn az a kis...

Hova lett Gödöllőn az a kis édességbolt, ahol azt az utánozhatatlan nápolyit lehetett kapni?

Figyelt kérdés

Remsey-n, kábé 3 hónapja még megvolt, aztán benőtték már a bokrok állítólag. Nem jártam mostanában arra. Bezárt, elköltözött, megszűnt a cég? Hova lett?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 20. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi volt a cég neve? Nagyon kéne, tökre lesújtott, mikor mondták, hogy bezárt.
2014. febr. 20. 16:57
 2/6 anonim válasza:

Én nem ismertem de nem nehéz kitalálni szerintem az okot miért zárt be.Valószínű nem volt forgalom.Én sűrűn megfordulok Gödöllőn és ismerem ezt az utcát is de ritkán tévedek arra.Bár nagyon hangulatos kis utca de az igazat megvallva sosincs dolgom arra.Így nem is tudtam hogy volt ott édesség bolt és szerintem mások sem...persze ebből kiindulva könnyen lehet hogy átköltözött valahova máshova.

Nem tudod ennek a nápolyinak a nevét?Mert ha beütöd a keresőbe lehet kiadja hol lehet még kapni.

2014. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Még azt tudom javasolni indexen van egy fóruma Gödöllőnek kérdezd meg hátha valaki ismerte és akkor kiderül az ok.Él a fórum mindig ír valaki lehet valaki épp abban az utcában lakik.Sose lehet tudni...:-)
2014. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, föl lettél pontozva, hát a nápolyinak nem volt márkája, szóval.. Hát, lehet meg kéne próbálni azt a fórumosat, nemtom, majd lehet. Mindenesetre nagyon köszi:)
2014. febr. 24. 21:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, jártam ma arrafelé, az ajtón van ilyen,h Tarcsán Széchenyin van ilyen még:) Gondolom ahhoz az üzlethez kapcsolódik. Ha kell valakinek, írok pontos címet is süti mintaboltnak:)
2014. márc. 6. 19:12
 6/6 A kérdező kommentje:
*privátban
2014. márc. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!