Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol kaphatnék vastag szívószálat?

Hol kaphatnék vastag szívószálat?

Figyelt kérdés
Pl. mint amit Mekiben is adnak. Betegség miatt sajnos csak szívószállal tudok enni, de a vékonyabbik fajtán csak a folyadékok (ivójoghurt, húsleves) jönnek fel. Másfél hét után ennem kéne valami táplálóbbat is, de a főzelékkel csak szenvedtem a kis szívószállal. A környéken Tesco, Spar, Lidl, Penny van, de nem rémlik, hogy valaha is láttam volna bennük ezt a típust. Valami ötlet?
2014. márc. 16. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ikea . de Tesco-ban is vettem már.
2014. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
fehérjepor
2014. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én a Jyskben vettem, de a főzeléket nem fogod tudni felszívni vele.
2014. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A főzelék turmixolva és hígítva volt, nem ilyen darabos dologra kell gondolni nyilván. Ikea nincs 250 km-es körzetben sajnos, Jysk se sajnos. Próbálkozunk Tescoban. A fehérjeporos választ nem értem.
2014. márc. 16. 17:59
 5/18 anonim ***** válasza:
azt egyed, többre mész vele, mint a főzelékkel és folyékony vagyis le fogod tudni nyelni szívószállal is
2014. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ízlene. Akkor már inkább turmix "élő" dolgokból, rendes zöldségekből + az eddig is szedett vitaminok.
2014. márc. 16. 19:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Sparban és Tescoban biztos van, bár lehet hogy egy árnyalattal vékonyabb mint a mekis.
2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézni, köszönöm.
2014. márc. 16. 20:16
 9/18 anonim ***** válasza:
"Nem hiszem, hogy ízlene. Akkor már inkább turmix "élő" dolgokból, rendes zöldségekből + az eddig is szedett vitaminok. " pár zöldségből és vitaminból nem tudsz elég tápanyagot bevinni, fehérjét meg kb egyáltalán nem...
2014. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Oké, majd ha már az életem múlik rajta, elgondolkodom a fehérjeporon... De nem az én világom, meghagyom a Gyúrós Józsiknak.
2014. márc. 16. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!