Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet ilyenkor áfonyát...

Hol lehet ilyenkor áfonyát kapni Budapesten? A fagyasztott áfonya milyen "állagú" lesz visszafagyasztás után?

Figyelt kérdés

Süteményt szeretnék sütni, amibe szeretnék úgy áfonyát tenni, hogy az nem sül meg, ezért elég jó, elég "áfonya állagú" áfonyát szeretnék venni, és persze az is fontos, hogy finom legyen. A 2. kerületben lenne a legalkalmasabb, esetleg a 8.-ban, vagy a 4-6 villamos vonalán.


Meg tudjátok mondani, hogy viszonylag jó áron ("jó" áron márciusban nem kapok, tudom, de legalább viszonylag) minőségi áfonyát hol lehet kapni? (Ha olyan helyet mondtok, mint pl. a Tesco, akkor légyszi azt is írjátok le, hogy melyik, én már kerestem néhol, de nem találtam. :( )


Előre is nagyon-nagyon köszi a válaszokat! 14/L



2014. márc. 19. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fővám téri : csarnok. ott szoktam venni,de nem olcsó arra azért készülj fel. 20dkg majd 1200ft lenni.
2014. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Friss áfonyát lehet kapni a Tescoban a zöldség, gyümölcs részlegen. Spar, Interspar, Lidl, Aldi, CBA, Coop, Metro.

Én mostanában mindig látok a boltokban!

Piacon is van!

2014. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sparban láttam kis tálkányit 799-ért a napokban. De igazából mindig drága.
2014. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!