Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Cadburry Mr. Big csokit még...

Cadburry Mr. Big csokit még lehet valahol venni?

Figyelt kérdés
Még alsós koromban toltam be két pofára de mostanában nem nagyon látok már boltokban. Már nem lehet kapni vagy csak én nézem rossz helyen?
2014. márc. 23. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Elvileg azt írja hogy 2002-ben az Egyesült Királyságokban hagyták abba a gyártását, de azt is írják hogy gyakran megtalálható Kanadában és említik Magyarországot is de nem vagyok angol szakértő.

Viszont amit linkeltél az is megér egy kóstolót

2014. márc. 23. 20:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos Cadbury-t itthon eleve nem túl könnyű szerezni, tapasztalatom szerint, pedig én is nagyon szeretem. :(

Van pár hely, ahol - aranyárban - néha lehet kapni, de... Most pl. kétszer is vettem egymás után (két különböző helyen), és én nem értem, de esküszöm, hogy nem volt olyan jó, mint az, amit Angliából hoztam!

Messze nem volt az a krémes, olvadós, isteni íze, hanem olyan kemény, kicsit állott volt... Talán régiek? Nem tudom, de csalódtam. :( És nagyon drága is.


Itt lehet amúgy a legtöbb fajta Cadburyt kapni szerintem: [link]

Konkrétan, amit kérdezel, azt nem látom. Szerintem tényleg nem árulják már.

2014. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy-két évvel ezelőtt vettem még a Tescoban, kb 200-250 ftért. Akkor még nem tudtam, hogy Cadbury termék, nem is nagyon figyeltem. Nagyon szerettem, és már sajnos én sem látom sehol.
2014. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostanában van a Manna ABC-kben is.
2014. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a tippet, de sajnos nem lakom Budapesten :(
2014. ápr. 6. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
És Manna csak Budapesten van? Ezt nem tudtam...
2014. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!