Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol tudok shirataki tésztát...

Hol tudok shirataki tésztát venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ázsia bt-ben vagy a kapy utcai boltban van esetleg? Mennyiért?
2014. júl. 8. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan meg ezt nem vettem,de a Culinarisba gyakran jarok, ott eselyes, hogy ilyet is talalsz. Esetleg Vasarcsarnok.

Google?:)

2014. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rágugliztam, de mindenhol drága. :) A culinarisban is sajnos, és ott én csak tofuval dúsítottat találtam.. Abban reménykedtem, hogy ennél olcsóbban is lehet azért kapni. :)
2014. júl. 9. 01:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos okkal ennyi az ara, fel is keltetted az erdeklodesem.:) ma terveztem is a culinarist, teszek egy probat azzal a tofussal. Te hogy keszited?
2014. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából direkt azért akartam venni a nem tofusat, mert az nullkalóriás, de ha tesznek bele tofut, akkor már nem :) Bár még így sem egy kalóriabomba.. Sós lében áll, ezt le kell róla engedni és pár percig hideg víz alatt öblögetni a tésztát, majd kb 5 percre forró vízbe dobni, végül sütőben vagy serpenyőben addig melegíteni, míg megszárad, és ezután bármilyen tésztaételhez lehet használni. :) Én mac and cheese-t terveztem belőle készíteni, esetleg valami paradicsomosat. De láttam a neten, hogy mindenféle alakban elérhető, van pl lasagne tészta is. Egyébként elvileg rögtön a zacskóból kivéve, egy kis mosás után is lehetne használni, csak elég halszaga van, a forralás kihozza belőle.
2014. júl. 9. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Megvettem a tofusat, mac and cheesenek fogom elkesziteni. En a reformkonyha szerint fozok, a kcalt annyira nem nezem, mert nincs szuksegem dietara a legkevesbe sem, de az alapanyagokat nagyon megvalogatom es hat en szeretek ilyen gebe lenni, meg ha mindenki szerint beteges, akkor is.:) Szoval Mac and Cheese lesz, koszi. Megirom, hogy sikerult.:)
2014. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, érdekel, hogy milyen lesz, ilyen tofusat még nem ettem. :) A simának nem sok íze van.
2014. júl. 10. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinaltam full reformosan es nagyon bejon!:) Az ize ennek sem eroteljes, (legalabbis a sajtos szosz elnyomta, ha volt is valami tofus hatas), de a teszta allaga marha jo lett!:) Legkozelebb reform vargabelest csinalok vele!:) Koszonom!!!!!!!!!!!
2014. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ízlik a tészta. :) Le tudod kérlek írni hogyan készítetted, hogy egészségesebb legyen?
2014. júl. 12. 23:41
 9/9 anonim válasza:

[link] A legolcsóbb választás!


A termék forgalmazása napokon belül várható! Jelenleg egyeztetés folyik a futár céggel.

2014. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!