Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha lejárt szavatosságú terméke...

Ha lejárt szavatosságú terméket vettem akkor visszavihetem?

Figyelt kérdés
Hajnali 2 körül jutottam el odáig, hogy be tudjak vásárolni és július 7-én lejárt terméket vettem.. véletlenül (hülye fejjel azt gondoltam, hogy friss terméket kapok egy szupermarketben) Szóval ha meg van a blokk akkor visszavihetem?

2014. aug. 8. 14:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez az ajkai Tescoba volt. Jártam már így csak tejjel, de az le is volt árazva. Jah és bocsi de rosszul írtam le, július 28-án járt le. Ez egy téliszalámi szerű vastagkolbász volt és 1249 Ft-ba került. Nem tudom, hogy ez most le volt e árazva vagy nem. Elég késő volt már amikor vettem és nem figyeltem oda. Már megbontottam és akkor vettem észre, hogy a rendes héján lévő penészen kívül még más penész is van rajta, meg persze büdös.
2014. aug. 8. 15:43
 12/16 anonim válasza:
100%
Ha le volt árazva, akkor sem adhatták volna el így, és azért az az időpont se most volt...
2014. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem világos, mikor vásároltál és mikori lejáratú terméket ?
2014. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma hajnali kettőkor vásároltam és július 28-án járt le.
2014. aug. 8. 18:40
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minden további nélkül visszaviheted, sőt tedd is meg, ha nem kerül többe mondjuk a benzin.

A vevőszolgálathoz menj a blokkal együtt, és visszaadják a pénzt minden megjegyzés nélkül.

Örüljenek, ha nem írsz a Vásárlók könyvébe...

2014. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképp visszaviszem.. odacsapok az asztalra ha nem adják vissza a pénzem.
2014. aug. 8. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!