Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A tesco gazdaságos termékek...

A tesco gazdaságos termékek tényleg olyan szarok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehetők, de azért van bőven különbség a közt és egy márkás termék közt.
2014. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Hat nekem pl a tejföl jobb, mint a Danone.
2014. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van ami minősíthetetlen, de van ami elég jó. Például a teavaj és a ropi simán ver pár nagy márkásat.
2014. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja a ropijuk nagyon jó! Meg a chipsük! Régebben lehetett kapni ilyen nagy fehér zacskóban volt két adag chips. Sós volt. Az is nagyon finom volt! Most nem tudom, hogy lehet-e még kapni!
2014. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
azért olcsóbb mert nem olyan jó.
2014. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Igen, nagyon szarok!! Nem is értem, miért mernek ilyen termékeket embereknek szánni.
2014. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb nekem bejon, sose veszek markasat! Popsitorlo, tejtermek, ilyesmi. De volt olyan is, ami nekunk nem jott be.
2014. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok dologból ezerszer jobb, mint nagy márkák, ilyenek a sós rágcsák, meg a tejtermékek, meg a péktermékek. De még vannak tök jó dolgok, amik sokkal jobbak, de vannak olyanok is, amiket csak nézek, hogy hm... ez mi? Szóval neked kell kikísérletezned, hogy melyiket érdemes venni, és melyiket nem.
2014. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A sajátmárkás termékek gyakran ugyanott készülnek, mint a híres, nagy márkáké. Csak azoknál meg kell fizetni a nevet.

A ropi tényleg isteni finom, és én is emlékszem arra a nagycsomagos burgonyasziromra. Nyamm... :)

2014. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 megadex válasza:

a kacsafarhát is jó, meg a csirkemellcsont is, és ócsó.

ez előbbiből jó pörkölt van a másikból jo leves

2014. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!