Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet aromát venni?

Dodge kérdése:

Hol lehet aromát venni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e olyan boltot esetleg cukrász kelléket ahol lehet venni erdei gyümölcsös aromát? Valaki próbálta már ezt az ízt? Holnap délutánra kéne, de csak rendelhetőt találtam. Budapesti üzlet kéne. előre is köszönöm.

2014. szept. 3. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam sehol erdei gyümölcs aromát, de nagyobb élelmiszerboltokban megnézheted.
2014. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen vagy nem létezik, vagy ritka, mint a fehér holló. Azt csinálhatod még, hogy veszel mirelit zacskós erdeigyümölcsöt, és kipasszírozod a levét.
2014. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Te nem ,: A Romát akarod?
2014. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az első két értelmes választ, nekik üzenem, hogy lehet venni a neten de az nem érne ide holnapig ezért keresek boltot ahol beszerezhetem személyesen.

a harmadik válaszolónak pedig, romát maximum te akarsz mert silány kis életedbe csak azokat engeded be mert szánalmas vagy. Ha meg nem értelmezed a feltett kérdést menny vissza az általánosba kb 1-2 osztályban tanítják a mondatokat és azok értelmezését.

2014. szept. 3. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Bolero italpor esetleg? nem mindenhol kapható minden íz, én a G-Robyban szoktam venni de biztos van máshol is. Csak bele kell kalkulálni hogy édes is.
2014. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!