Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nemrég költöztem Szegedre!...

Nemrég költöztem Szegedre! Melyik üzletekben érdenmes vásárolni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy melyik üzletben ( tesco, coop, penny, lidl) érdemes élelmiszert vásárolni? Mit hol érdemes? Mire figyeljek? Minden érdekelne igy a háztartásra vonatkozik, tisztitoszerek is, meg ilyesmik!

2014. nov. 6. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanazokba, amelyekben eddig vásároltál. Amúgy én pont ezekbe járok, és mindig az akciós újság alapján vásárolok. Ahol olcsóbb valami, ott veszem meg. Előfordult, hogy egyet fizet, kettőt kap akcióban mosószert vettem, az nekem sok, ilyenkor keresek társat. Amúgy a legtöbb cikkre van nálam limit (lélektani határnak mondom), aminél többet nem adok, akármilyen csábító, ezt nem könnyű betartani. De szükség van rá. Sok sikert!
2014. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a problémám, hogy én nem éltem eddig Magyarországon és arra lennék kiváncsi, hogy mit hol érdemes vásárolni?
2014. nov. 6. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Hozzájutsz valahogy a reklámújságokhoz? A tesco és az auchan kirakja a bejárathoz. De ahhoz oda kell menni. Kezdd a lidl-ben, ott nagyon sok minden van, és a zöldség gymölcs friss, vagy leárazzák, ha nem annyira friss. Aztán megnézheted a honlapjukat, ha kéred, minden héten küldenek hírlevelet az aktuális akciókról. A lidl-ben a vegyiáru sem észveszejtő, a saját márkájuk kifejezetten olcsó. A pennyben én a Sissy termékeket veszem, ez saját márkájuk, van felvágott, tejtermék. Aztán szép lassan megismerheted a többit is, akkor magad dönthetsz, hol vásárolsz.
2014. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aaaa nagyon szépen köszönöm a tippeket! Mondjuk a Lidlt ismertem egy kicsikét, de azért érdekel a vélemény, h mit hol érdemes! :)
2014. nov. 6. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

és mik az "ÉRDEMES" szempontjai nálad? Nem bántásból kérdezem, csak gondolod, hogy minden ember ugyanolyan szempontok alapján vásárol? Szóval nem igazán értem a kérdést. Mi számít? az ár? a választék? a húsárú minősége? A zöldség/gyümölcs kínálat? a péksütemények? hogy mennyire van közel hozzád? hogy lehet-e parkolni a bejárat közelében? és még lehet millió és egy szempont, ami alapján valakinek egy adott helyen ÉRDEMES vásárolnia.

Remélem, így már érted, hogy a kérdésedre miért nem lehet értelmes választ adni.

De mondhatom azt, hogy ÉRDEMES a LIDL-ben vásárolni, mert viszonylag normális minőségű cuccokat kapsz normális áron. De van, aki inkább csak a sarki CBA-ban vásárol, és van, aki elmegy a Tescóba minden hétvégén, mert ott felpakolja a kocsit egy hétre kajával.

2014. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!