Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kolbászáruház.hu rendelt már...

Kolbászáruház.hu rendelt már valaki?

Figyelt kérdés
Az itt is reklámozott kolbász web áruháztol rendelt már valaki?finomak a termékeik?

2014. nov. 23. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Húha! kössz 1-es. már majdnem feladtam a rendelést.Várom a további véleményeket.
2014. nov. 23. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, örülök, hogy még időben elértelek.
2014. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

# 1/3 Időpont ma 14:56


Ugye tudod bizonyítani az állításodat? Ha hitelrontásért feljelentenek, szükséged lehet rá!

2014. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zolidobos ***** válasza:
94%
Bár úgy látom már törölték a kommentet, de szerintem a véleményét bárki, bármiről, bárhol leírhatja, ha az nem sérti az alapvető normákat, és kitűnik, hogy sz egyéni véleményét tükrözi. Egy ilyen fórumon,meg különösen.
2014. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
No igen, a vélemény szabad, de ez kőkemény tényállítás vót. Az se lenne baj, mert a kommentelő személye titokban marad, de a fórum üzemeltetője ismert, és felelősségre vonható.
2014. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a válaszokat, mert okosabb nem lettem.
2014. nov. 24. 14:32
 7/7 anonim válasza:

Én vettem már, sőt egy ismerősöm is. Nagyon finomak a termékeik. Nincs vele semmi baj. Nem tudom miért kell rossz kommenteket írni, főleg ha az ember nem is rendelt még.

Én tapasztalatból beszélek. Próbáld ki és utána beszélj!

Ennyi...

2015. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!