Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik üzletlánc sajátmárkás...

Melyik üzletlánc sajátmárkás vizét mérgezték meg?

Figyelt kérdés

Melyik üzletlánc - budapesti üzleteiben kapható - sajátmárkás palackozott víz és élelmiszer termékei esetében történhetett a szándékos szennyezés?


Más esetben miért teszik közzé?


Most miért kockáztatják az emberek egészségét? Azért hogy az adott élelmiszerlánc ne szenvedjen veszteséget?


Ennyit ér nekik az emberek egészsége? Ezek után MELYIK közértlánc az?



#mérgezés #NÉBIH #tömegmérgezés #élelmiszer-terrorizmus
2014. dec. 4. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy nem mérgezte meg, feltűnési viszketegségben szenvedő őrült.
2014. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt szennyezés, pláne nem szándékos mérgezés. Így terjed a pletyka, valaki félinformációt rosszul továbbít, és mi lesz belőle! Ha valami nem felel meg az előírásoknak, azokat a termékeket visszahívják. Ez nem titokban történik!
2014. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

lepontozhatsz engem is, de senki nem mérgezett meg senkit szándékosan. erre az ügyre gondolsz?

[link]

egyszerűen egy gyártó úgy oldotta meg azt, hogy olcsóér' adhassa a vizet, hogy nem tisztították megfelelően a vizet vagy nem megfelelő körülmények között palackozták stb.

és hogy miért fordul ilyen elő? azért, mert a magyar egy árérzékeny piac, itt eladhatod a szart is, ha elég olcsó.

2014. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra gondol, egy mai hírre gondol, ami szerint valaki bejelentette a NÉBIH-nél, hogy megmérgezte valamelyik élelmiszerlánc vizét.
2014. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
ja, arról nem olvastam semmit, igaz, csak a normális hírportálokat látogatom, a kamugyűjtő marhaságokat nem szoktam olvasni.
2014. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

(nem pontoztam le senkit.)

Igen, a mai hírre gondoltam. De itt nem tippelgetni kell, hanem komolyan venni. Vagy akkor a tűzszerészek se menjenek ki sehova, ha briadó van? Ne már.


A kérdés lényege, hogy én még ilyet nem hallottam, hogy nem teszik közzé, melyik áruházláncot érinti a feltételezés.

A NÉBIH-nek mióta feladata az, hogy egy cég anyagi érdekeit előrébb valónak tartsa, az emberek egészségénél?


Mert, hogy erről van itt szó, nem másról. Lehet tippelgetni, hogy biztos kamu, meg ilyesmi, de ha csak egy ember is beteg lesz e miatt. A NÉBIH nem azért van fenntartva az emberek pénzéből, hogy egy üzletlánc anyagi érdekeit védje.

2014. dec. 4. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan szinten valószínűtlen, hogy ezt meg tudta valaki csinálni, hogy a pánikkeltésnek sokkal rosszabb hatása lenne. Egy egész országot teljesen egészében meg lehetne bénítani, ha minden ilyen hiteltelen bejelentést elterjesztenének. Egyszerűen sehol nem lehetne semmit vásárolni, elég lenne hozzá napi 100 névtelen telefon.
2014. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!