Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Télen lehet kapni valamelyik...

Télen lehet kapni valamelyik bevásárlóközpontban dobozos jégkrémet?

Figyelt kérdés
Nem rémlik, hogy láttam volna, de most úgy ennék, és holnap nem akarok potyára körbe járni mindent. Valakinek esetleg nem szúrt szemet bevásárlás közben?

2015. jan. 16. 21:51
 1/8 tetro ***** válasza:
100%
mindegyikben.
2015. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb lenne azt leírni, hol nincs. Még az egyszemélyes kis boltokban is gyakran akad.

CBA, Spar, Aldi, Lidl, Penny Market, Auchan, Tesco. Mi van még? Mindenhol van.

2015. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó! Köszönöm a válaszokat. Eddig sosem figyeltem, soha nem akartam télen jégkrémet, gondoltam, nincs rá olyan nagy kereslet, hogy ezért plusz hűtőket üzemeltessenek. Köszi még egyszer!
2015. jan. 16. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj, csukott szemmel jársz bevásárolni? Minden áruházlánc tart dobozost egész évben - ahogy mindenféle mirelit árut is -, vannak ugyan helyek, ahol ilyenkor kisebb a választék, de a hűtők száma változatlan, nem függ a kínálattól. Még akciózni is szoktak időnként, csak figyelni kell.
2015. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És a fordítottja is igaz, azaz eper-málna-cseresznye-meggy szezonban is kapsz ilyeneket fagyasztva.
2015. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma láttam mézeskalács ízűt, az kimondottan "téli fagyinak" tűnik :D
2015. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Így van,télen ugyanúgy árulnak mélyhűtött termékeket mintamennyire nyáron forró italokat a kocsmákban.
2015. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
56%
Mindenhol lehet kapni!Spar-ba,Tesco-ba,Aldi-ba,Lidl-be tuti van. :)
2015. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!