Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Fel vagyok háborodva! Négy...

Fel vagyok háborodva! Négy betűs bolthálózat (SP. R)! Előnyben részesítettem eddig a termékeit! (? )

Figyelt kérdés
Vettünk többek közt egy majonézt,lejárati dátum 2014.12.10. és ezt akarták megetetni velünk.Tisztában vagyok mindenféle csalással amit a boltok elkövetnek,de ne rakjunk már ki lejárt majonéz tubust a polcra könyörgöm !Nem vagyok naív,de elegem van már rohadtul hogy mindig mindenen a lejárati időt kell nézni,mert úgy átverik az embert a palánkon,hogy na !Soha többet SP.R !
2015. jan. 21. 02:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Az ott dolgozók is emberek... vidd vissza és hisztérikázz ott
2015. jan. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Minek ide írsz? Vidd vissza a aztán kész.

Ha van még a polcon, akkor szedesd le.


Csak zárójelben közlöm, semmi bajod nem lesz tőle.

2015. jan. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát kérem, ha annyira tisztában vagy mindenféle csalással, akkor miért nem nézted meg a dátumot, mielőtt kifizetted?
2015. jan. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Más boltban is van lejárt szavatosságú termék, amelyet leakcióznak.Az lenne a csalás, ha azt látnád, hogy javítva volt a szavatossági idő, leragasztva, új dátum ráírva és a teljes áru termékek közt lenne.
2015. jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt lehet véletlenül is még kinn, másrészt meg nekik hisztériázz ne itt! Még azt sem tudod, hogyan kezelnék a panaszt, lehet, hogy sűrű bocsánatkérések közepette azonnal kicserélnék.
2015. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a blokk, akkor vidd vissza.


Nem gondolnám, hogy egy ekkora bolthálózat direkt csinál ilyet.


Egyszerűen nem tudják az egész árukészlet szavatossági idejét minden nap leellenőrizni.


Abból sem gondolom, hogy direkt volt, mert pont náluk szokott lenni, hogy a közeli lejáratú termékeket akciózzák. Akkor meg miért tennék, ha nem foglalkoznának ezzel?


Nincs igazad. Ne legyél negatív.

2015. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

#6, ha a boltvezető nagyon kukacoskodni akar, akkor nem köteles kicserélni. (Fizetés után reklamációt nem fogadnak el.)


Odavisz egy blokkot, ki tudja, hogy az az övé-e?

Rajta van egy majonéz, és egy lejárt majonéz a kezében. Honnan tudhatja a BV, hogy EZ a majonéz AZ a majonéz.

Mondhatja, hogy vett egy majonézet, közben észrevette, hogy van otthon már egy, aminek lejárt a szavatossága, és most azt akarja kicserélni.

2015. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Értem, de akkor mi van?


Én vettem már kukacos húst is egy másik hálózatnál, és képzeld, később blokkal visszavittem, szó nélkül kicserélték sűrű elnézések közepette. Nem mondták, hogy nálam köpte be a légy...


Egyébként ha nem akarják kicserélni, akkor be kell írni a panaszkönyvbe, azt kötelesek kivizsgálni. Már jártam így is, és akkor utána cserélték ki.


De mivel ezek egyedi esetek általában nem szokták kockáztatni a jó hírnevüket egy hülye majonézért, fogják azt kicserélik. Ennyi.


De ha feltétlenül sz..rházinak akartok látni minden kereskedőt, akkor legyen úgy.

2015. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
#8 Hú, de paprikás lettél. :)
2015. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
ezt úgy írod, mintha más hálózatnál ez nem fordulhatna elő.... banyek, hát miért nem nézted meg a lejárati dátumot, mielőtt megvetted?
2015. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!