Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ez így rendben van szerintetek?

Ez így rendben van szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy ha bemegyek egy Hipermarketbe és a pék árú részlegen szabadon szét van szórva a zsemle kifli stb... már ön magában ezzel is gondom van de az még hogy az emberek 100% válogat köztük puszta kézzel az már végképp felháborító. Az nem is érdekelne ha ő magának puszta kézzel ergo koszos kézzel megfogja a kaját és berakja zacskóba de az által hogy egyet megfog a többihez is hozzá ér , illetve láttam olyant hogy földre leejtette és bevágta a többi közé. Na most én vagyok a hülye vagy ez ahogy gondolom nem normális nem higiénikus nem egészséges?
2015. febr. 6. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél ott kiflit, vegyél a pékségbe, ennyi.
2015. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs rendben, szerintem is undorító, ezer bacilus vn a kezén mire beér a boltba, plusz a bevásárló kocsi, undorító ha kézzel megfogdossa a kenyeret, pékárut. Persze sokszor nincs is ott kiszedő villa, néha még nylon zacsi sem, hogy azzal nyúljon be az ember.
2015. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak tehetem peksegben veszek pekarut, de idonkent lusta vagyok kerulot tenni, es a Sparban veszek azt is. Probalok minnel tavolabbit elerni, amit nem fogdostak ossze. Vagy sikerul vagy nem.

Az a sajnalatra melto, hogy a legtobben akkor sem kepesek hasznalni a villat, ha az orruk elott van.

2015. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én soha nem fogom meg kézzel. Vagy a fém kiszedővel, vagy, ha az nincs, akkor egy zacskóval veszem ki. Általában csak akkor vásárolok ilyen helyen, ha látom, hogy frissen hozzák ki, mert akkor tutira nem fogdosták még össze hatszázan. (Habár, ekkor még mindig benne van a pakliban, hogy a boltosok szállítás közben leejtették a felét, de ennyi kockázatot még vállalok :) )
2015. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van de más e,mberek viselkedésé t nem tudod befolyásolni csak a sajátodat. Ha bosszant ne ott vegyél pékárut hanem olyan pékségben ahol kesztyűvel adják és nem ugyanazzal a kesztyűvel, a,mivel utána a visszajáró pénzt bedobja a kasszába (mert ilyen is van)...
2015. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!