Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek megéri kisboltban...

Szerintetek megéri kisboltban vásárolni vasárnap ahol drágábbak a cuccok vagy akkor szombaton vásároljunk a tömegben?

Figyelt kérdés
Mert nálunk akkora tömeg van a SPAR-ban(hévízi)hogy el se férünk.amúgy annyira azért nem drága.
2015. máj. 4. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénteken már nem is lehet vásárolni? Ez a két alternatíva maradt: szombaton tömegben vagy vasárnap drágán?
2015. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy anyagilag mennyire éri meg, vagy teheted meg, azt nyilván neked kell tudni.


De ha anyagilag belefér, akkor mindenképpen megéri!

Hiszen a kisvállalkozásokat ezer helyről húzza le az állam, ellehetetleníti, kizsákmányolja őket.

Ha pedig ők is bezárnak, akkor választásod sem marad!


Úgyhogy ilyen szempontból én az élni és élni hagyni elvét követem, és amennyire megtehetem, vásárolok a minden nap 8-20-ig nyitva tartó szomszédban lévő kisboltban is, hozzájárulva a fennmaradásukhoz.

2015. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

nem mert akkor esz 10-ig dolgozom

most vagyok szabin egy hétig

2015. máj. 4. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
ha egy hétig szabin vagy, akkor vásárolj be most!
2015. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképpen szombaton. És ha jókor mész, akkor nincs tömeg. Általában 9-fél 10 körül jön a roham, előtte nyugi van (nálunk legalábbis). Vagy késő este sem olyan vészes már, csak akkor meg számolni kell azzal, hogy lehet nem lesz választék (pékáruból pl), vagy nem tudsz mindent megvenni, mert már rugdosnak kifelé az áruházból.
2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!