Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek az Auchan,...

Mi a véleményetek az Auchan, Metro hipermarketekről? Melyik, miben jobb?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Metro túl nagy, inkább az Auchant választom.
2015. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Metro éri meg jobban. De ez szerintem vásárlási szokásoktól is függ. Halat a Metroban veszek mindig nagyobb a választék és tiszta a pult. Achunba ritkán járok ha csak valami olyan nem kell ami van náluk. Húst és friss árut nem szoktam ott venni. Henteshez járok 10éve mindig ugyan oda..
2015. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Metró drágább, kevesebb helyen van.
2015. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
Én Auchanba járok kb. havi egyszer, mert mindig találni egy-két jó dolgot, Metroba egyáltalán nem.
2015. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem lehet összehasonlítani a kettőt, hiszen a Metro-ban csak Metro kártyával lehet vásárolni és az nem mindenkinek van.

A Metro-ban nagyobb tételben éri meg vásárolni, pl. karton olaj, liszt, cukor stb.

Sőt, sok dolog csak kartonban kapható, pl. tej, sör, egyes konzervek stb.

2015. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A havi nagybevásárlást érdemes inkább Metroban intézni.
2015. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Alvállalkozóként bejártam az összes nagy hipermarket lánc több áruházát. Hát annyi koszt és élő és elhullott kártevőt mint az Auchan-ben az összes többiben együtt véve nem láttam.

Metróban csak vásárolni voltam még, azt is csak valakivel akinek van oda kártyája, és vele is akkor amikor közösen valami nagyobb alkalmi étkezést tartottunk.

2015. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
37%
szerintem jobb az auchan
2015. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!