Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nem szabad bemenni a boltba...

Nem szabad bemenni a boltba bevásárlókosár nélkül?

Figyelt kérdés
Csak mert a multkor rám szoltak, hogy mit keresek én itt bent bevásárlókosár nélkül.

2015. aug. 14. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A bolt magánterület, olyan szabályokkal, amelyeket célszerűnek tartanak, nem ütközik törvénybe, s nem ellentétes a tulajdonos érdekeivel.

Nem egységes, de előírhatják, igen.

2015. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
én tökéletesen elszoktam flangálni mindenhol kosár nélkül is
2015. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én se szoktam vinni soha. Most 1 kiló kenyeret nem fogok egy retkes dzsuvás kosárba rámolászni, ha egyszer van két kezem, a detektorkapu meg úgyis sipákol, ha hülyeséget próbálnék csinálni. Ráadásul utóbbit kosárral a kezemben is meg tudom tenni.
2015. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én sem szoktam bevásárlókosarat vinni,amikor céltudatosan és kis mennyiséget vásárolok. Senki nem szólt rám eddig még, de ha történne olyan, akkor az első polcra leraknék mindent a kezemből és azt mondanám, ha zavarja, hogy itt akarom költeni a pénzemet akkor szóljon, mindent itt hagyok és átmegyek szembe (szomszéd..stb.) boltba vásárolni.
2015. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellene szólni miatta. Igazából a zsebedben is vihetnéd az árut a pénztárig, még az is szabályos lenne.
2015. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Én a Rossmannba mentem be anélkül, a headset a fülemben volt. Meg akartam csak nézni, nem akciós-e a samponom. De akkor már nézegettem a balzsamok árát is. (Szokott olyan lenni, hogy pénteken akciósak valamiért egyes termékek).

Nahh, ott állok, mellettem a biztonsági őr meg egy eladó és ott kezdtek kipofázni, hogy jó, hogy ki van írva, de nem viszi a vásárló, bla blaa....én meg megszólaltam - hallottam, mert be se volt kapcsolva zene - hogy bocsánat, de csak egy árat akartam megnézni,d e nyugodtan hozhat nekem egyet, ha ez ekkora gond....Aztán akkor izéltek, hogy jajj, de cikihúhaaa....


Amióta van autó újra, inkább megyek a ámsik üzletbe, Maxfactort már úgyis kiűzik mindegyikből...

2015. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Sparban meg siettem, felkaptam egy kosarat válogatás nélkül, aztán később tűnt fel, hogy tiszta retek, és lebaccctam két sor közé csúnyán.

Nem mentem el újért, direkt hagytam ott, hogy lássák. Ha már egyszer szalag előtt lepakoltatják, ahol nem tudják megválogatni, akkor lenne egy valami ellenőrző, aki megnézi őket, nem csak visszatolja.

2015. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen mindenkinek a választ. Én is amúgy csak egy kiló kenyérért mentem be, de majd akkor megyek a másik szomszédos boltba. :D
2015. aug. 14. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólnának hogy kell kosár, akkor megmondanám, hogy köszönöm nem kérek. Ha azt mondja hogy távozzon, akkor távoznék.
2015. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami nincs jól látható helyen kitett táblával tiltva azt szabad. Még zsebre is tehet az árut, ha a pénztárnál kiteszed. Kézben elférő dolgokhoz nem szoktam kosarat venni.
2015. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!