Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más is talált már bogarakat...

AnnaMio kérdése:

Más is talált már bogarakat vagy más odanemillőt a Happy Harvest (Aldi) termékekben?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap két élő kukac volt a frissen felbontott diákcsmegében, ma pedig a mandula szeltek zacskóját kibontva találtam pókhálót és egy döglött molylepkét belegabalyodva...

#bogár #Aldi #Happy Harvest #szárított gyümölcs
2015. szept. 10. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha lefotóznád, elküldenéd az ügyfélszolgálatuknak, akkor egy bocsánatkérés mellett még vásárlási utalványt is kapnál.
2015. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek. Ha nem találod ki.
2015. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már miért találtam volna ki? Mondjuk nem tudom mit várok, ha 19%-ban válaszolsz hasznosakat.

Már kidobtam. Nem ér meg nekem ennyi szarakodást egy kis kedvezmény, és hát gusztustalan :/

Csak kíváncsi vagyok, hogy mással is történt-e ilyen, mert akkor nyilván nem fogok többször ilyen márkát venni. Más Aldis termékkel eddig nem volt problémám.

2015. szept. 11. 01:04
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Az Aldi Olcsó! Na azért!
2015. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én még nem találtam. Mogyorót szoktam ott gyakran venni. Se bogár, se háló, se semmi oda nem illő nem volt benne.

De ahogy írták, ha ilyet találsz, vidd vissza, szóljál.

2015. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
22% ban adok hasznos válaszokat és veszekedés miatt vitték le.
2015. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ráadásul 71% ban hasznos a válasz.
2015. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
itt is csak veszekedni akarsz, nem csodálom :D
2015. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Én kezdettöl fogva az Aldiban vásárlok, de eddig még ssoha nem volt semmi nem-odaillö egyetlen termékben sem.
2015. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aldiban ilyeneket ritkán veszek viszont Sparban a lisztben találtam söt ugyanott penészes zsömlét is láttam már.
2015. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!