Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet Pesten a IX. Kerület...

Hol lehet Pesten a IX. Kerületben, normális, még pár nap után is ehető kenyeret kapni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lipóti pékség van 7 helyen is a IX. kerületben óriási háromkilós házi kemencés jellegű kenyerekkel. A CBA-ban is (bár azt politikailag nem szeretem) a nemzetünk kenyere kifejezetten finom, békebeli kovászos kenyér.
2015. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bár olvastam most egy cikket a HVG- ben, ahol leírják, h öt helyen lehet normális kenyeret kapni Pesten.....
2015. nov. 18. 07:44
 3/5 anonim ***** válasza:

És melyik az az 5?

Újságban (melyik szám?) vagy online?

2015. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vannak a paraszt-kenyér jellegű másfél kilósok gyakran a pékeknél, de azok 750 forintba vannak, és vagy megér neked annyit, vagy nem. Ha nem nejlonban tartod a melegben (ugyanis papírzacskóban célszerű a kenyeret tartani), nem büdösödik meg, és nem is szárad ki túl hamar, amíg nem vágod fel.


Ha egyéb kenyérféléket is kipróbálnál, én az Auchan-ban található kifliket találtam viszonylag a legnormálisabbnak (konkrétan pesten a soroksáriban). Időnként vannak olyanok, amik erősebben vannak megsütve, én mindig azokat válogatom ki.

2015. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Akkor már megteheted, hogy félkilósakat vásárolsz, vagy valami jobb minőségűt.

Azt is lehet művelni, hogy negyedekre vágod, és lefagyasztod. Amikor kell, akkor meg simán hagyod felengedni.

2015. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!