Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Zöldségesnél kint vannak az...

Zöldségesnél kint vannak az utcán a ládák, de így a zöldség megfagy, ti megvennétek így? Én otthagytam, még az árus kért bocsánatot, olyan rossz érzés volt.

Figyelt kérdés

Ha nem bevásárlóközpontban veszem meg a zöldséget/gyümölcsöt, akkor mindig ugyanennél a bácsinál vásárolok.

Nagyon közvetlen, kedves, felsimeri a visszatérő vevőket.

Répát akartam venni, már leszakítottam a zacskót, de a répa olyan nedves volt. Megnéztem közelebbről, hát a fehér dér rajta volt, mint amikor kiveszel valamit a fagyasztóból, és a benne lévő nedvesség megfagy.

Visszatettem a répát, és az üres zacsit visszaadtam a bácsinak, ő pedig vagy 3x elmondta, hogy sajnálja, és ugyanolyan kedvesen elköszönt.

Tényleg rossz érzés volt, mert ő sem tehet róla, de én sem akartam megvenni a fagyott répát, mert nagyon rossz íze lesz megfőzve.

De akkor mi a megoldás? Egy zöldségesnél minden kint van az állványokon, este amikor bepakol, az állványok elfoglalnak minden helyet, azaz ha fagyban ki sem pakolna, akkor be sem tudna menni a vásárló.

Mostanában meg napközben is simán -10 fok van, persze hogy megfagy minden. :(


2016. jan. 24. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Vannak ilyen nagy fedett izék, hogy is hívják. Bolt!

Na az a megoldás.

2016. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk minden zöldséges fedett boltban árul (van nyitott rész, de nem használják mindig)... A fagyott zöldség valóban nem jó, de ilyennel nem szoktam találkozni.
2016. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fedett hely alatt azt értettem, hogy épületben, némelyik télen-nyáron hűvösben, de sosem fagyban, no.
2016. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk azzal kezdtem, hogy HA nem bevásárlóközpontban veszem, AKKOR ennél a zöldségesnél.

Mert ez esik útba.

Vidékről járok be dolgozni, konkrétabban faluról, és óránként 1, azaz egy darab buszjárat van.

Gondolom, egy fél kiló répáért te sem késnéd le, hogy aztán egy órát várj a következőre.

Persze én is szeretem BOLTBAN megvenni, mert egy nagyáruház olcsóbb, és nagyobb a választék. A kis zöldséges is ugyanonnan szerzi be, nincsenek illúzióim, hogy nála bio zöldséget kapok.

De hogy egy kis CBA-ban vagy hasonlóban vegyek ilyesmit... na hát, nincs az az isten. Van egy-két féle zöldségből és gyümölcsből néhány darab, az is többnyire csoffadt, rothadt, szottyadt, és persze jó drágán.

A távolsági buszállomás mellett pedig csak ilyen kisbolt van, vagy a már említett zöldséges.

2016. jan. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!