Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szegeden hol lehet kenyértészt...

Kutykuruttty kérdése:

Szegeden hol lehet kenyértésztát venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég költöztem Szegedre, még ismerkedem a várossal. Otthon nagyon sokszor vásároltunk a péknél kenyértésztát, amiből lángost sütöttünk. Ezt szeretném most is, de a közelben levő 2-3 pékség egyikében sem lehet kapni (vagy csak én vagyok peches és pont olyanokba mentem, ahol nem árulnak).

Ha valaki már régebb óta jártas Szegeden, és tud olyan pékségről (vagy más üzletről), ahol árulnak kenyértésztát, nagyon szépen megköszönném az infót.


2016. febr. 1. 10:50
 1/1 anonim válasza:

Ilyen instant kenyértésztát lehet csak kapni. Kell hozzá adni egy kis sót egy kis cukrot meg némi élesztőt meg ugye vizet.


Viccet félretéve ez a kenyértészta vásárlás eléggé "maszeknek" hangzik. Szerintem max kisebb pékségeknél működik ahol lehaverkodtál.

2016. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!