Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az érdekelne, Erzsébet étkezés...

Az érdekelne, Erzsébet étkezési utalványon, miért nev vásárolhatok kutya konzervet, szalámit. Ésha én momentán azt akarom enni? Ki dönti el, én mit eszem?

Figyelt kérdés
Vagy alkoholmentes sört sem engedtek vásárolni rajta.Az agyoncukrozott,egészségtelen rossz üditök engedélyezettek.Miért van ez?
2016. júl. 18. 07:17
 1/8 Trafó1 ***** válasza:
88%

Trágyát sem vehetsz még ha azt akarnál enni akkor sem.

Kutyakaja nem emberi fogyasztásra készült valszeg nem szerepel a megfelelő listán , ugyan így az alkoholmentes sör sem, bár a sör esetében lehet csak tartanak a macerától ha mégsem lehet azt fizetni vele, a kereskedő sem hüle , nem keresi magának a bonyodalmat, te minek erőltetnéd.

2016. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Ez érdekes, hogy kutya kaját nem engedtek vásárolni . Az odáig rendben van, hogy papír árut, kozmetikumot nem, na de ha étkezési utalvány akkor az állateledel az mi ha nem élelmiszer ? öngyújtó ? Én ezt a helyedben megreklamálnám, de nem a boltban . A kutya az családtag és az amit eszik az bizony élelmiszer !!!!

85 Ft-os saját márkás két literes Colat sem engedtek nekem Erzsébettel fizetni , na de ez rendben is van .

2016. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Trágyát épp nemakarnák utalványra venni.De lehet vettem csirke mellfilét,ami emberi fogyasztásra kitünö volt.Másnap mesemmisittték.Még állati fogyasztásra sem volt jó.Hogyis van ez?
2016. júl. 18. 07:58
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Nem az a kérdés, hogy te mit eszel meg és mit nem, hanem az, hogy mennyire tartják emberi fogyasztásra alkalmasnak. Attól, hogy te azt mondod, hogy öblítőn élsz, még nem vehetsz belőle, mert az emberi(!) fogyasztásra nem alkalmas. Jó, aláírom, hogy szerintem meg a mekis hamburger nem az, arra mégis lehet költeni, de nem én, és nem te határozzuk meg, hogy mit tartanak ehetőnek.
2016. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Előírások, törvények már csak ilyenek. Valahol, valakik valami alapján meghatározták, leírták. Ez olyan, hiába újítanak fel egy utat és épp jobb mint egyes pályák, akkor sem mehetek 130-al, mert szerintem jó a minősége az útnak.

Igen, ehető a kutyakaja, semmi bajod nem lesz tőle, de nem fizetheted erzsébettel kész. Én, a szép kártyával nem tudok mit kezdeni.

2016. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
A gyorskajáldába tényleg akkor miért fogadják el ? 5 liter Fantat, Colat is kérhet valaki a hambi mellé xd
2016. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Te döntöd el, mit eszel, azt meg az állam, hogy mire használhatsz egy olyan juttatást, amire adókedvezményt adott. Ha úgy döntött, hogy kutyakajára momentán nem költheted el, akkor ez van. Kérj másféle juttatást a munkáltatótól, ha nem tudod mire elverni. Pl. Hajrá utalványt, és akkor mehetsz meccsre. Annak még nagyobb az adókedvezménye.
2016. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Villanykörtét is ehetsz, ha kedved tartja, de attól még az nem lesz étel.
2016. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!