Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ezek közül hol a legolcsóbb a...

Ezek közül hol a legolcsóbb a csokoládé és az édesség? Coop, Penny, CBA, EuroFamily?

Figyelt kérdés
A kisöcsém születésnapjára szeretnék venni csokikat és/vagy édességeket, de elég csekély mennyiségű pénz áll rendelkezésemre, de szeretném, ha mégis minél több dolog kijönne belőle.

2016. júl. 21. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább minőségiből vegyél kevesebbet, mint sok kakaómasszás szart. Egyébként a Penny a legolcsóbb, a Wawel nevű lengyel sajátmárkás csokijuk egész korrekt, van valami áfonyás krémesük, az tényleg finom... szóval ár/érték arányban jók. Coop és CBA szerintem nem túl olcsó, EuroFamily-t nem ismerem.
2016. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A wawelt ismerem, azt szeretjük mi is. :)

Én egyébként milkára, oreóra, kinder márkájú csokikra gondoltam első sorban, mert az öcsike azokat nagyon szereti. :)

2016. júl. 21. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ja, értem, akkor öcsikének kissé más az ízlése, nekem a Milka túl tömény az Oreo meg nem egy nagy szám szerintem... de ha ilyeneket szeretnél venni, akkor figyeld az akciókat, mivel népszerű termékek gyakran árazzák le őket. Főképp nagyobb szupermarketekben, például Tesco vagy Interspar, bár ezek nem szerepeltek a kérdésben(talán nincsenek elérhető közelségben?).
2016. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eurofamily
2016. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!