Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bio húst hol vásárolhatok...

Bio húst hol vásárolhatok Budapesten?

Figyelt kérdés

A keleti környékén élek, sajnos itt sehol nem találok ellenőrzött bio húst forgalmazó üzletet, vagy árust a piacon.

Kerékpárral járok, így a legtöbb, általam ismert hely a távolságok miatt kiesik, a 2000Ft-os szállítási költséget pedig már nem bírom megfizetni.

Bármilyen tippet szívesen veszek, köszönöm4


2016. nov. 12. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Van "kóser" bolt a zsinagóga környékén, menj oda, (ha nyitva van) csak nehogy dobj egy hátast..
2016. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy a keletinél hol van piac?

A teleki térire gondolsz? Vagy a józsefvárosira?

2016. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utánanéztem ennek a kóser boltnak, de úgy látom, hogy nem ökológiai gazdálkodásból származik a húsállományuk. Az árakkal tisztában vagyok, ezért nem szeretnék még a házhozszállításért is fizetni, úgy már húzós lenne :)


Régebben a telekibe jártunk, de megfordultunk a józsefvárosiban is. Most már csak újpesten szoktam vásárolni, a biopiacon, de ott hússal még sosem futottam össze.

Igazából mindegy melyik, sajnos egyikben sem találkoztam öko gazdával, vagy a termékeikkel.

Ha mégis ismersz ott ilyet, annak nagyon örülnék!


Baromi jó lenne már mindent magunknak termelni, de egyelőre esélytelen a házvásárlás, a panel másodikon meg nem fog menni :(

2016. nov. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!