Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik boltok közül a legérdem...

Melyik boltok közül a legérdemesebb pékárút és minőségi húst vásárolni szerintetek Karácsony ünnepére?

Figyelt kérdés
Tesco,Lidl,Reál,Cba/Cba príma,Auchan,Spar/Interspar,Penny,Aldi.

2016. dec. 4. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez totál városfüggő, nálunk az Intersparban szép a hús, lányoméknál soha nem venném meg ott.
2016. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2016. dec. 4. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nekem megvannak a bejáratott pékségeim, henteseim, stb. akiknél rendszeresen vásárolok, mikor melyiknél mit. A minőség jobb, mindig megbízható, és hosszabb távon még csak nem is drágább, mert akciók náluk is vannak mindig.


Egyedül a Tescoban szoktam eddig friss halat venni, mert az tényleg sokkal olcsóbb volt, mint a halasnál, és friss volt, jó volt a minősége is. De éppen most szüntették meg a halas pultot a mi Teconkban. :(


Úgyhogy toll a fülükbe, marad a hentes, a pékség, a halas, a kis fűszeres, meg a piac. :)

2016. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyobb piacok, vásárcsarnokok jönnek be, például a Lehel téri (Pesten). Nagy a választék, sok hentes van, és nagy a forgalma, ezért biztos, hogy friss az áru. Külvárosi piacok is hasonlóak, és jóval olcsóbbak, például a rákoskeresztúri.

Pékárura nem vagyok finnyás, a Ceres kenyereket szoktam venni a Spárban, mert az sokáig eláll, vagy cibattát, rusztikus bagettet az Aldiban, Lidlben. Nagyon kevés kenyér fogy nálam, ezért nekem nem érdemes kilós kenyeret venni.

2016. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszotokat.
2016. dec. 4. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nálunk is van egy jó hentes. Ha a fentiek közül kell választani, akkor vagy CBA Príma vagy Spar (de csak bizonyos boltok).

Pékáru is konkrét termék függő: hozzánk Auchan van közel, és van ott egy bizonyos kenyérféle, amit szeretek (de egy-egy ilyen konkrét termék van a Sparban vagy a CBA Prímában is). A Lidl-nek is van egy-két olyan speciális pékáruja, amiből szívesen veszek, ha épp arra járok.

2016. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!