Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A kelet-magyarországi régióban...

A kelet-magyarországi régióban tényleg sokkal olcsóbbak az élelmiszerek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Nyíregyháza, Mátészalka, Debrecen, Nyírbátor ilyen helyekre.

2017. febr. 21. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Én azt látom sokszor anyósék falujában, hogy a lehető legolcsóbb dolgok vannak a boltban. 3/4-es vaj, frissföl, reggeli ital, 500Ft-os virsli és párizsi stb. -ezek persze hogy olcsóak. Van amit meg tudnak venni háztól, pl tavaly pucolt diót 800-ért, ami nagyon jó ár, én is kértem 2 kilót :). De ha van mondjuk Activia is, akkor az már ugyanannyi mint nálunk.
2017. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
11-es Igaz,hogy legolcsóbb, de a minősége is a leggyengébb. Ezt tudják megvenni a szegény falusiak.
2017. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 A rossz minőségű élelmiszereket Pesten is meg tudja venni ugyanolyan olcsón.


Nyíregyházán nőttem fel, most Budapesten járok egyetemre, úgyhogy van összehasonlítási alapom. Multiknál, boltokba ugyanannyi az ár, piacon sincs észrevehető különbség, szóval nem, az élelmiszerek nem olcsóbbak. Ami lényegesen olcsóbb tapasztalataim szerint az a lakhatás és a szolgáltatások (éttermek, fodrász, állatorvos stb.).

2017. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
mindenkinek mondom saját tapasztalatból siófoktól talán nincs drágább város, ott minden drágább kicsivel élelmiszer ruha meki sőt még a víz is pedig balaton fővárosa
2017. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem is az élelmiszer, pl. Sparban mindenhol ugyanaz az ár, de pl. helyi vállalkozások kis üzletei jóval olcsóbbak. Multis cégeken kívül szinte minden jóval olcsóbb ott és sokat lehet spórolni. De a minősége egyáltalán nem rosszabb semminek sem.
2017. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!