Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nemsokára itt a szülinapom és...

Nemsokára itt a szülinapom és eldöntöttük hogy "amerikai stílusban" tartjuk meg. Hol tudnék Budapesten venni amerikai édességeket, üdítőket, chipseket?

Figyelt kérdés
Találtam pár boltot a neten, sajnos volt olyan ami mára már bezárt. Leginkább a Culinaris.hu oldal az ami úgy néz ki létezik is. Személyesen szeretnék vásárolni, végső soron szeretnék online rendelni csak. Tud nekem valaki információt adni a Culinaris üzletről vagy más amerikai boltról? A webshop oldaluk tele van amerikai dolgokkal de ha személyesen mennék be nem tudom lenne e ennyi termékük a polcokon. Ebben az üzletben még nem jártam, egyben vásárolnék meg mindent ha lehet. Köszönöm! :)
2017. márc. 1. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Aréna Plázában van egy Angol Gourmet bolt, de amcsi cuccok is fellelhetőek. Webshopuk is van, usacandy.hu
2017. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) (Y)
2017. márc. 1. 17:05
 4/5 anonim válasza:
0%
Gratulàlok kérdező nekem holnap lesz a szülinapom de nem ünneplem mert nincs miért..
2017. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
Az aldiban/lidlben vannak ilyen hetek amikor amerikai édességeket lehet kapni. Sajnos azt nem tudom hogy most van e de érdemes megnézni ;)
2017. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!