Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A COOP a 2000-es években...

A COOP a 2000-es években ugyanolyan szörnyű volt mint most?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én falumban két Coop is van, egyikkel sincs semmi probléma. Adott esetben jobbak az áraik mint a TESZKÓban.

Nyertes csokoládépapírnál se húzkodták a szájukat eddig, minden korrekt.

2017. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ami Rákospalotán van Coop (a Kossuth utcában) az valami szörnyű. A raktár zúg (szóval aki közel lakik a Coop-hoz annak nem egy leányálom), ronda a raktár meg maga a bolt is, nincs meg az a jó minőség, drága, és friss pékárúról ne is álmodj. Nagy nulla a pék rész. A kenyerük olyan, mintha egy hónapig ott poshatna a pulton. Zöldség meg a gyümölcs az is katasztrófa. Azért járok a kicsit messzebbi Lidl-be és Sparba.
2017. júl. 13. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy a nagyvárosi üzleteik kevésbé igényesek, mint a vidékiek. Nem tudom, én Miskolcon lakom, itt is jártam több Coop-ba, de nem találkoztam egetverő mocsokkal, vagy szar minőségű termékekkel.
2017. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a bajod vele ? vannak tökre szép coopok :D
2017. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
nem mindegyik Coop rossz, ez a vezetőségtöl függ.
2017. júl. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritkaszar. Felvágottaknál belevágják a rúd végét, mindig 2-3 dekával többet adnak, az áraik megy egyes esetekben olyan magasak, hogy el se tudom képzelni, hogyan adják el az adott árut.
2017. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy az volt a kérdés, hogy a 2000-es években milyen volt a COOP? (2000-től 2010-ig milyen volt?)
2017. júl. 14. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is sz@r. Mindkettő. Pedig a központban vannak. Úgy emlékszem hogy anyám 20 éve is elkerülte őket, inkább a plusba meg a matchba járt.
2017. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem soha nem volt igazán jó, de a CBA sem jobb. Én szinte csak Auchanba járok, ez esik útba, de a Lidl, Aldi szintén nem rossz. Utóbbiakban viszont sokszor keveslem a választékot. A COOP, CBA, Spar általában drágább is.


Viszont ezek frachise rendszerben működnek, ami elvileg biztosítaná az egyenletes minőséget, ez mégsem teljesen igaz. Azért, mert zúg valami a raktárban, meg nem is túl szép, attól még megkaphatja az engedélyt. Viszont egy bolt alapján nem általánosíthatunk az összes COOP-ra, az új boltok valószínűleg jobbak lesznek, mint egy 30 éve működő.

2017. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát én csodálom hogy fennmaradtak még mint áruházlánc.

Szerintem 2010-óta nem mentem be abba az üzletükbe ami 500 méterre van tőlünk.


A pocsék pékáru és a drágaság az engem teljesen eltántorított. Előtte tepertőért és ha valami nagyon magyar-t akartam venni azért bementem.

A dolgozók fele kb. az a tipikus emancipáció ellenes kommszoc-feelinges aki a vevővkön tölti ki a lázadását, hogy miért nem zabálhat otthon egész nap.

Akárcsak az ÁFÉSZ-es időkben mikor kértem valamit,

még nekem kellet leb+szva érezni magam mert ők beszélgetnek.

Ezekre emlékszem, gyakran tapasztaltam ilyet, és a lepukkant néhol rozsdás hűtőszekrényekre.

Az egyik szolnoki üzletnél a hűtőkompresszorok éppen úgy zúgtak 17 évvel ezelőtt mint most, a környező utcák elejében éjszaka nagyon jól hangzik a panelházaknál.

Vidéken nagyközségekben is ugyanerre a színvonalra emlékszem.

Mondjuk Veszprém, Budapest az azért úgy például tisztább és rendezett volt. Ami meglepett hogy a fővárosban nem is szálltak el az árakkal. Viszont az azért durva hogy ugyanazokat a kávékat és konzerveket mindenhol a duplájáért adják mint más áruházláncok.


Hát nem tudom manapság milyen a vezetői irányzat a COOP-nál, de a vevőközpontúság nemigazán ment nekik. A nyitvatartási időkről nem is beszélve, hogy

nem alkalmazkodnak...

Szerintem keveset változtak az ezredforduló óta.

2017. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!