Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Van olyan bolt, ahol 100%-ig...

Van olyan bolt, ahol 100%-ig marhahúsból készült, fagyasztott hamburger/steak húst kapni?

Figyelt kérdés

Franciaországban a Lidl-ben vettem rendszeresen fagyasztott húspogácsákat, ami 100%-ig darált marhahúsból készült. Vastag szeletek, 5-6€-ért (~1500-1800 Ft) 10 szelet (kb. 750gr), amik valóban ízletesek voltak, és országon belülről származtak, nem import termék.


Itthon sem a Lidl-ben, sem más, nagyobb áruházban, még csak import termékként sem találok ilyesmit. 1300 Ft-ért szoktam a Lidl-ben venni valami hasonlót, 6 vagy 8 nagyon vékony szelet, 500gr, de alig haladja meg a 90%-os marhahús-tartalmat. (METRO áruházban láttam nevesebb marhákból (argentín Angus, amerikai Black Angus) készült, fagyasztott steaket, de azokból egy kg 5-6 ezernél kezdődik, ennyiért meg nem akarok fagyasztottat venni, akkor már friss Angus bélszín...)


Az ár igazából jó lenne, ha 2000-2500 Ft/kg (max 3000) alatt maradna.


Tudom, tudom, egyéb alternatíva lehetne, hogy veszek darált marhahúst és házilag készítem el, fagyasztom le a húspogácsákat. De néha jól esne valami hasonlóan jó minőségű, kész, fagyasztott terméket előkapni a fagyasztóból.


Ha van ötletetek, javaslatotok, bárminek örülnék.


A válaszokat előre is köszi.



2017. szept. 9. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos csak az marad, hogy magad veszed a húst, ledarálod, elkészíted és lefagyasztod. Amit boltokban kapsz, azokban minden lehet, amit csak el lehet képzelni.


HA egyszerre veszel egy nagy adag húst, akkor sok adagot tudsz tenni a fagyasztóba, és ott vagy, mintha készen vetted volna, csak tudod, hogy mi van benne.

2017. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Aldiban 97% marhahústartalmú van


De fene nem enne ilyet, inkább érlelt hús

2017. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen Németországban a Lidlben is van 100% 500g marhahús, szintén országon belüli. 2-3 euróért.. Nem értem nálunk miért csak a szar van..
2017. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írországban is van, meg is lepődtem.
2017. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!