Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Idősebbektől kérdem; mik azok...

Idősebbektől kérdem; mik azok a finomságok az édességboltokban, amik ugyanolyanok maradtak, mint régen?

Figyelt kérdés

Mert pl. a konyakosmeggy nagyobb lett, vagy a szám kisebb, de már nem tűnik akkorának.

A marcipán burgonya néha nem olyan puha, hanem keményebb.



#édesség #édességboltok
2017. szept. 28. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Már semmi sem a régi :(
2017. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Négercsókból még mindig kaphatók egész jók.

Ott a vadász, lottó, szamba csokik azok is szinte ugyanolyanok mint voltak.

Macskanyelv is nagyon jó.

Nyílván a mérete mindegyiknek csökkent valamennyivel.

Én általában ezeket szoktam még venni.

2017. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a macskanyelv!
2017. szept. 28. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nehéz, mert közben elhagytam a cukrot, csak néha lengek ki. Mintha a kapucíner csoki még jó lenne, de ez is páréves adat. A többi, amit szerettem, reménytelenül rossz lett. A négercsók és a macskanyelv helyzetét nem ismerem, azok sosem voltak annyira a kedvenceim. Én inkább csokis voltam. Boci, Milka, egy bizonyos fajta Tibi csoki... Aztán nagy csalódást okoztak.

A legnagyobb kedvenceimet (a régi, még jó Boci kávékrémes verzióját, pl.) pedig úgyis kivonták a forgalomból elég hamar. Én és a csokik, ez vegytiszta Murphy-törvénykönyv. Inkább csinálok magamnak :(

2017. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A francia drazsé, dunakavics ugyanolyan. Felénk nagyon ritkán kapni 100 Ft-os boltban lengyel vajkaramella cukrot, az ugyanolyan, mint volt.
2017. okt. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!