Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Sok albán pékség van Magyarors...

Sok albán pékség van Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ahol lakom ott is azt mondják egyre, hogy albán és komolyan az egyik legjobb, nagyon finom termékeik vannak.

Dunántúli vagyok egyébként.



2018. febr. 18. 04:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Sokkal több,mint magyar Albániban.


És,mint amennyi kellene szerintem.

2018. febr. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én ahol lakok (Gyöngyös) 3 is van pedig ez egy vidéki kis szutyok város.
2018. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként nagyon tiszta és szorgalmas emberek én dolgoztam velük leakalappal előttük mind emberségből, szorgalomból, igényességből a magyarok messze elbújhatnak. És nem utolsó sorban finom is amit csinálnak.
2018. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
van szerencsére , minőségi munkát végeznek szóval nem lehet szavunk.
2018. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nállunk is van egy, amiről tudok. Jó a kiszolgálás, finomak amiket árulnak, sokszor veszek ott reggelit amikor suliba megyek.
2018. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Imádom a ropogós perecüket. :3
2018. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Szinte minden kisebb varosban is van mar. Adot nem szeretnek fizetni, de nem is tudjak kibogozni, hogy kin kellene behajtani, annyira bonyolultak a tulajdonosi szalak. De egyebkent nincs baj veluk, nekem kicsit fura, hogy mindennek van egy kis edes ize valamitol, de mugy szoktam en is ott vasarolni. Meg rettento aranyos kisfia van a helyi alban pasinak, a feleseget ismerem regota, magyar not vett el.
2018. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Evek ota csak onnan vasarolok. Attól finomabb pekarut meg nem vettem mashol!

-es igen... sok Albán pekseg van MO-n

2018. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudjátok ennek az okát miért? Én is nagyon szeretem a termékeiket. :)
2018. febr. 21. 01:51
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is van egy nagyon jó albán pékség, sokkal jobb szerintem a többinél, pedig nem kevés van, nem is értem, mikor szidják őket...
2018. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!