Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi van a TESCO-s kenyérbe...

Mi van a TESCO-s kenyérbe hogy nem bírom?

Figyelt kérdés
Bélgörcsöm,meg hasmenésem van tőle viszont a Burekes vagy más kisboltos kenyértől nincs ilyen problémám.

2018. ápr. 4. 20:10
 1/9 anonim válasza:
28%
Rengeteg mesterseges anyag. Olvasdd el a cimkejet es meg fogsz ijedni.
2018. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most olvastam van benne nátrium-hidrogén-ACETÁT,dextróz,LISZTJAVÍTÓ szer,aszkorbinsav te jó ég :D
2018. ápr. 4. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nincs tiszta egészséges kenyér sehol , előírások szabályozzák miből kell állniuk ,a normál pár db összetevő helyett minimum 12-15 de 20on néhány anyagot tartalmaznak . Dúsításnak fűrészport is tesznek némelybe pálmarost néven .
2018. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezeket az anyagokat,egyedül az "ecetsó" ami még feljöhet problémaként,mert irritálhatja a szervezetet.Az aszkirbinsavval nincs semmi baj mivel az c vitamin,a dextrózzal sem mert az szőlőcukor.De nem tudom miért nem írják oda Magyarul :D
2018. ápr. 4. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
lehet penészes. nekem akkor fáj tőle a hasam..
2018. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy a tejsavó vagy a szója, sajnos ezek mind vannak benne
2018. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Annyira nem értem, hogy mi a fenéért vannak ezek a szarok a kenyérben, amikor egy finom kenyérhez elég liszt, víz, só élesztő, esetleg burgonya és nem fordul fel tőle senki.
2018. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aért van benne az a sok szar, hogy gyorsan elő lehessen állítani, és jó olcsó legyen, hogy megvedd.

Miért veszel olcsó szart?

2018. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Ha ezt nekem írtad (7-nek) akkor én nem veszek tescos kenyeret, hanem mivel falun élek, van helyi pékség és ott veszem, a hagyományos módon készült parasztkenyeret.

De ha nem lenne ez a lehetőség, akkor magam sütném (volt rá példa) mert nem egy nagy durranás.

2018. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!