Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tom Market az olyasmi mint...

A Tom Market az olyasmi mint a Penny Market, vagy a kettő külön kategória?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát bolt mind a kettő.
2018. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kisbolt a Tom és hát drága.

Pl.: Kakaós csiga 200 ft

kifli 45 ft

hypo 99 ft


Saját márkás termékek nincsenek.

Pont vasárnap jártam egy Pennynél, bementem mert kellett sampon, 500 ml-t vettem 299-ért. Ennyiért biztos, hogy ne kapsz semmiféle sampont egy tomiban.

2018. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
* nem
2018. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tom market (majdnem) non stop kisbolt hálózat, jellemzően túlzsúfolt üzletekkel és magas árakkal. Semmi köze a pennyhez
2018. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nálunk a Tom Markett új szlogent kapott!Kis bolt,nincs választék.Az alapvető dolgok elég sűrün híányoznak belöle.Ma pl.átmentem öblítőért és még 1 hét után sem volt.De flegma,lekezelő stilusu kiszolgálás az annál inkább.(üzletvezető hölgy).Az árakról nem is beszélve h az egekbe van.Több odafigyelést kérnénk a kisboltosokra!
2021. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!