Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Csak engem dühít, hogy a...

Csak engem dühít, hogy a sparban 400Ft a Nestea?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen, csak téged.

A Lidl sajátmárkás 1,5 literes ice tea 150 Ft, és még a palackja is ugyanolyan :p

2018. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, de elég butaságnak tartom. Ha sokallod, ne veddmeg. Én minden palackos teát értelmetlennek tartok a magam számára, nem veszem meg őket és kész.

Jól is néznék ki, ha idegesítene az ilyesmi :)

2018. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Svájcban meg 600 ft litere. Bár nem tudom, hogy ez megnyugtat, vagy még dühösebb lettél :)

2018. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Elég alacsonyan van az ingerküszöböd ha egy ilyen dolog téged dühíteni tud.
2018. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem, mivél már lassan egy éve leszoktam a cukrozott üdítőkről.
2018. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek nem számít a pénz. Gondolom, annyiért is megveszik. Ha idegesít, lépj át egy másik üzletbe, ott olcsóbban kapsz. Én nem adnék érte ennyit, az biztos.

Max. a Balatonparton, ha nagyon szomjas vagyok.

2018. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

4. válaszoló

Volt olyan ismerősöm, aki szabályszerűen dührohamot kapott, ha nem találta a kedvenc csokiját a boltban.

2018. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért fel ne robbanj.

5 éve nem láttam Spar üzletet.

Innivalóra meg csak akkor költök, ha elfelejtek magammal vinni.

A munkahelyemről ingyen vihetek haza üditőt, igy max csapvizre költök, meg ritkán útközben. Teát meg magamnak főzök.

2018. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Sparban minden drágább, én csak akkor vásárolok ott, ha nincs más választásom.

Ha van közelben Eurofamily, nézz szét ott, én ott szoktam a legalacsonyabb árakat látni, valamint kínai kisboltokban is alacsonyak szoktak lenni az árak.

2018. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen teákkal kapcsolatban, ahogy iszom, érzem az édes ízt, belegondolok, literenként hány kiló cukor csúszik le a torkomon, elmegy a kedvem tőle. Ugyanez sok süteménnyel, cukros, édes, egészségtelen és még jól sem esik. A nagy tányér tésztát meg megeszem, pedig ugyanaz a kategória, ellenben finom. Szóval nem dühít. Kiflit szoktam enni, sok boltban 15 forint körül van, valahol megveszem 30 forintért is, ha nem megyek máshová, Auchan-ban is ennyi, de ott sok más drágább, megszoktam. Múltkor viszont csak ezért mentem be egy Spar boltba, kifli 29 forint, meg a jó... azzal a lendülettel jöttem ki. Vettem egy útba eső másik boltból 15 forintért.
2018. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!