Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lehetséges, hogy egy németorsz...

Lehetséges, hogy egy németországi lidl-ben olyan indiai ételt vettem amibe belekakiltak?

Figyelt kérdés
"gobi masala" nevű ételt vettem, ami elvileg hagymás-karfiolos-paradicsomszószos finomság rizzsel. Felbontás után viszont olyan szag ütötte meg az orrom, mint mikor a kölyökmacskám hígat kakilt. Ennek olyan jellegzetes szaga van, roppant büdös, de valahogy máshogy büdös mint az átlagos kaki. Szóval gondoltam ez valami fűszer lehet amit én nem ismerek, de néhány falat után kénytelen voltam kidobni az egészet és nem érzem olyan jól magam. Valaki otthon van az indiai ételekben? ez tuti nem curry, azt felismerném.

2018. ápr. 28. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Krisnás hobbiszakács jelentkezik.


Bár fogalmam sincs, mit éreztél, de az EU-ban nagyon szigorúan szabályozzák az import élelmiszerek minőségét, és az kizárt, hogy fekália legyen egy konzervcsomagban. Ráadásul azt hiszem, pont áll itt néhány a polcon abból, amit te is vettél, mert az egész világon forgalmazzák. Lapos doboz, benne lehegesztett műanyag zacskó, és abban van, ugye?


Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy nem tetszett az erős fűszerezés. Van ilyen, főleg ha a hétköznapi magyar konyhához szoktál, ami főleg Laci bácsiból, zsírból és tarhonyából áll, ízeket viszont nem tartalmaz.

2018. ápr. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Akkor az enyémbe meg fogkrémet nyomtak. Egyszer valaki megkínált egy tányér indiai kajával (nem tudom a nevét), teljesen olyan volt az íze mint a fogkrémnek.
2018. ápr. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"bombay chef" a márka, múlt héttől forgalmazza a német lidl, neten nem sok infót találok a márkáról. Szeretem az erős fűszerezést, olasz/kínai/török kaját is szeretem nem csak a magyart, mondjuk zsírért meg a tarhonyáért annyira nem rajongok. Úgy tűnik az indiai konyha nem nekem való, pedig piszok guszta kép meg videó alapján ez a kaja. Nem tudom melyik fűszer böki így az ízlelőbimbóimat... leírás alapján talán a kurkumát nem tudom hova tenni, de neten azt írják kellemes íze van...
2018. ápr. 28. 05:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kurkuma biztos, hogy nem ad ilyen ízt *
2018. ápr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az őrölt fehér borsra tippelek, ha túl intenzív. Szagold csak meg.
2018. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyed meg , nem szagolni kell azt.
2018. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
A kurkumának van erős, kesernyés íze.
2018. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!