Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tudtok Budapesten olyan árust...

Tudtok Budapesten olyan árust ajánlani, ahol lehet igazán finom almát kapni?

Figyelt kérdés

Évek óta nem ettem igazán finom almát.

Olyan se íze se bűze mostanában az összes, amivel találkoztam, és állagra is mind olyan kásás, nem pedig lédús, roppanós.

Ha boltban, ha piacon termelőtől veszem.



2018. júl. 8. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van! Én is végigjártam két napja az összes piacot és boltot olyan fínom naspolyáért, mint amit gyerekkoromban ettem, és pimaszul kiröhögtek!
2018. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legutolsó szupermarketben is lehet venni finom almát, hát még a piacon.

Ha neked egyik sem ízlik, akkor veled van a gond, nem az almával.

2018. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Élő Tisza egyesület közvetlenül a termelőktől hozza az almát a III. kerületbe, a Komjádinál lévő termelői piacra.
2018. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm!

Hát nem tudom, de nem én vagyok az egyetlen aki azt mondta hogy ízetlenek a mostani almák, már több ismerősöm is panaszkodott rá.

2018. júl. 9. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én ilyet nem tapasztaltam. Valószínűleg nem a megfelelő időben és nem a megfelelő fajtát vettétek.
2018. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!