Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Albán pékségek: hogy lehet...

Albán pékségek: hogy lehet felismerni őket?

Figyelt kérdés
Nem mintha járnék pékségbe, de azért érdekelne. Budapesten például melyek azok?
2018. júl. 20. 12:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
ki van rájuk írva.
2018. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

nincs kiírva, ezt az egyes válaszolónak írtam

Minden cucc szép, nagyra fújt, elsőre-másodikra még ízletesnek tűnik. Pár alkalom után rá lehet jönni, hogy minden alapvetően egyféle tésztából készült (perec tészta), elég hasonló az ízvilág, de kívülről jól néz ki. Esetleg az ízesításek különbözőek

Régebben nagyon olcsóak is voltak, hogy mitől azt inkább ne feszgessük, ma már nem mind annyira olcsó

Inkább veszek máshol kevesebbet

2018. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Bemész, elkiáltod magad, hogy "Mirdita!" (Köszönés) :D ha odafigyelnek rá, akkor jó helyen jársz.

Viccen kívül, nehezen. Van egy-kettő, ahova tényleg ki van írva, hogy albán (pl. nálunk a faluban), máshol meg ennek semmi jele nincs. Talán az egy jel lehet, hogy olcsóbbak (az előző által említett rossz minőséget én soha nem tapasztaltam), de persze ez sem 100%.

2018. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Én elégedett vagyok a termékeikkel,finom a kenyerük másnap is,fagyasztás majd kiengedés után másnap is. Finom a langalló féleségük is.
2018. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Abban nem kételkedem, hogy ízre jók, csak kár, hogy hulladékból vannak, amit a jogszabályok mellőzésével állítanak elő. És emiatt a minőségi magyar pékek meg szívnak.

Kiírva nincs rájuk nyilván, különben könnyebb lenne elkerülni őket. A legtöbbnek úgy láttam, hogy semleges magyar neve van. Ezért is tettem fel a kérdést, mert néha zavarbaejtő.

2018. júl. 20. 13:29
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Na azért a "minőségi" magyar pékek tisztességessége és alapanyagai is megérnek egy misét...jó pár ismerősöm dolgozott full magyar helyeken és láttak ám karón varjút.

Van teljesen normális magyar és albán pékség is meg olyan is, amelyik átcseszi az ember fejét. Ez a nagy ellenkampány a magyarok részéről az albánok ellen meg épp olyan, mint amikor annak idején a török meg kínai büféket vették elő, hogy patkány, sőt emberhúst szolgálnak fel meg hogy a kínai ruhaboltokban elrabolnak a próbafülkéből 😂

2018. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hmm igen, azt tudom, hogy a magyarok közül se mind százas. De egyrészt én inkább támogatnám a hazai árut, másrészt meg az albán pékségekről tényleg soha semmi jót nem hallottam, sőt csak rosszat. És ha annak csak a fele is igaz, már lenne indok kerülni őket messziről.
2018. júl. 20. 13:57
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Te magad jártál már albán pékségben? Ha nem, ajánlom, hogy tegyél egy próbát. Ha nem vagy elégedett, egyszerűen nem mész oda többet.

Én vagyok a falusi válaszoló, itt az albán pékség megy a legjobban, mert tényleg olcsóak és jók. Pedig falusi termelők révén azért bőven megvan az emberekben a magyar támogatási hajlam (van magyar pékség is, de drágább és nem túl szuper).

2018. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk az albán pékség jó,elégedett vagyok.Mindenki tudja melyik milyen pékség,aki itt lakik.Ahova a lábamat nem teszem be többet,az a magyar Lipóti pékség-rendszer.Mindenki odavan értük,hogy milyen hiper-szuper,meg ilyen-olyan adalékmentes,viszont egy normális zsemlét nem tudnak csinálni.Zsemle szempontjából nagyon kritikus vagyok.30Ft a zsemléjük,kis töpszli valami,aminek ráadásul sok értéke sincs belül,kb. mintha a sparban vennék hasonlót,csak olcsóbban.Plusz el vannak szállva az árakkal,akármikor bementem,vettem pár dolgot,majdnem egy ezres,ami sokra nem volt jó.Így aztán egy márka nélküli helyen veszem már a zsemlét,amivel nagyon elégedett vagyok,és jóval olcsóbb.Úgyhogy én meg Lipóti ellenes vagyok a saját szemszögemből.
2018. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Én a Félegyházi pékséget imádom.

A kenyérválasztékukat különösen és mindegyik finom.

Cukros vagyok, teljeskiörlésű tönkölyt veszek, pirítva (is) egy csoda.

2018. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!