Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet kapni mézeskalácsot...

Hol lehet kapni mézeskalácsot Budapesten vagy Budapesttől max 100km-re, ami nem díszített? Saját minta kellene rá, de eddig nem láttam sehol. Jó lenne a teljesen egyszerű csillag alakú is.

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 16:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg van olyan oldal, ahol cukrászok keresnek alkalmi munkát?
2018. dec. 11. 16:51
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem sütsz te?
2018. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Szia!


https://www.youtube.com/watch?v=h0TFpLO6dOI

4 percnél van a mézeskalács...

2018. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ti biztos az IKEA-ban dolgoztok...
2018. dec. 11. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem mész be egy cukrászdába, és rendelsz minta nélkül sütötteket? A legtöbb helyen akár másnapra is elkészítik.


Egyébként, így az ünnepekhez közeledve, nagy valószínűséggel olcsóbban jössz ki, ha magad sütöd, egyszerű is megcsinálni. Bár gondolom, valamiért most nem tudsz sütni, talán nem áll rendelkezésedre minden eszköz hozzá.

2018. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Hogy jön ide az IKEA? (Ott nem is mézed kalács, hanem svéd gyömbéres keksz van. De olyat tudsz venni ott van.)

Amugy egyszerű sütni. S jobban is kijössz. De cukrászdában biztosan tudsz rendelni. Meg boltokban szokott lenni dobozos vmi.

2018. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az IKEA-ba megyek bútort venni és fa darabokat adnak, hogy rakjam össze én. Itt is megkérdeztem, hogy venni hol lehet és készítsem el én. Nem érdekel, hogy mennyibe kerül, olcsóbban jössz ki... és? Pont nem érdekel mennyibe kerül. nem fogok vele xarakodni, inkább szexelek addig a pasijaimmal.


Már tudom, hogy cukrászdában lehet csináltatni, csináltatok.

2018. dec. 11. 22:24
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi. Csak tudod azt irtad Budapest és 100 km. Az meg időben lehet több mint amíg megsütöd.


De a cukrászda a legjobb megoldás!

(Az ikeában meg még jó, hogy darabokban adják a bútort, mert az a profiljuk.)

2018. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ikea, akkor ott pont lehet olyan mézeskalácsot kapni, ami nem díszített. És akár ház is lehet belőle :)


[link]


[link]


[link]

2018. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

"szexelek addig a pasijaimmal"

Na Téged sem az eszedért és a konyhai tudományodért fognak elvenni... / ha elvesznek majd egyáltalán./


Amúgy aldiban lehet venni kész mézeskalács tésztát, kiszaggatod, tepsire teszed,betolod a sütőbe és 8-10 perc alatt megsül. Az összes melód vele maximum 20 percet vesz igénybe.

Gondolom ennyit kibírsz szex nélkül...

2018. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!