Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti hol szoktatok online...

Ti hol szoktatok online bevásárolni? Tesco, Auchan, Groby?

Figyelt kérdés

Időhiány miatt muszáj lenne átállnom az online-ra, de nem akarom, hogy drágábban jöjjek ki pénzügyileg, mint eddig. Mit javasoltok?


Köszi,

F/29



2019. febr. 5. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Az indulástól használom a tesco online shopját, teljesen elégedett vagyok velük. Voltak próbálkozások más shopoknál is, de csalódnom kellett, ezért visszatértem a tesco-hoz. Sajnos vannak szolgáltatási díjak, úgyhogy a kényelmet és a gyorsaságot meg kell fizetni (300-1500 között házhozszállítási díj, és kb. 300 Ft a személyes átvéte).
2019. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én Tescotól szoktam házhoz kérni, egy ezrest megér, hogy kihozzák... a futárnak szoktam adni még 500 ft-ot, de kipakol szépen a konyhám asztalára.

Ha lakásba kéred 900-1100 ft között hozzák ki, személyes átvételnél 300-400 ft, de nem mindegyik Tescoban van átvételi pont.

Az első kiszállításnál levontak 1500 ft kedvezményt.

2019. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A Tesco Online nekem is szimpatikus, de pl az 1000 forintos kiszállítási díjat kissé soknak tartom.
2019. febr. 6. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2019. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 órás idősávok vannak.

Ki lehet választani, hogy mikorra kéred az árut és annak alapján van megszabva az ár.

Reggel, délelőtt, délután, este.

Az ár változó.

Azt hiszem, hogy ha este kéred akkor a legolcsóbb, de lehet, hogy fordítva van. Lehet, hogy ha reggelre kéred akkor a legolcsóbb. Nem tudom pontosan.

300 ft-tól, 800 vagy 1000 ft-ig van a kiszállítási ár.

2019. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat nagyon szépen köszi! :)
2019. febr. 11. 11:42
 7/8 anonim válasza:

Tescotól és Auchantól is rendeltem már.

A Tesco megbízható, azt hozza, amit rendeltél. Még egy szavazat neki.

Az Auchan ellenben számomra megbízhatatlan és mélységesen csalódtam benne,teljesen más köze sincs hozzá terméket pakoltak a csomagomban. Ennek az ára töredéke, annak, amit rendeltem szóval hatalmasat is buktam anyagilag. Erősen megfontolandó tőlük rendelni.

2020. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Auchan és a Tesco is mindig késett eddig, pedig Bp.-i vagyok.😕
2021. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!