Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha írok levelet a szolnoki...

Ha írok levelet a szolnoki InterSparnak fognak foglalkozni a WC problémával? A részletek lent de elszomorító az egész.

Figyelt kérdés

Télen rendszeresen csövesek élnek ott életvitel szerű életet. Ami nyilván kizárja hogy aki dobni akar egy sárgát az tudjon mert a szagtól majd beokádik az ember.

A másik meg hogy a kedves vendégek egy csoportja hogy bánik a WC-vel ami a takarítás hiányát is magával hozza. Rendszeresen mint pl. ma is áll az ürüléktől mind a két WC de szó szerint. Hát azt hittem oda hányok.

Nem tudom máshol is így van-e de erre már nincsenek szavak ami ott megy. Inkább kibírtam és reménykedtem tudom addig tartani ameddig a vonatra fel nem szállok.


2019. márc. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Milyen szó az, hogy csövesek? Kívánom, hogy soha ne tapasztald meg a helyzetüket. Az meg, hogy nyakig àll a szar a vécében más téma.
2019. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor sem az a megoldás hogy cuccostól betelepülnek egy élelmiszer vagy milyen üzlet mosdójába. Ezzel ellehetetlenítve annak használatát az azt kulturáltan igénybevevő emberektől. Az más kérdés hogy szomorú hogy nincs egy rendes szálló ahova mehetnének. De ennek nem az a módja hogy egy mosdóba települnek be ezzel lezüllesztve annak színvonalát.
2019. márc. 5. 00:19
 3/6 lencsefőzelék ***** válasza:
80%
Írj nekik, úgy jóval nagyobb az esélye annak, hogy foglalkoznak a problémával, mintha csak ide írnád meg. Ezt a kérdést itt a gyk-n valószínűleg nem fogják olvasni.
2019. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha van valakinek tapasztalata mennyire rugalmasak. Bár meglepne ha még nem jelentette volna senki.
2019. márc. 5. 00:28
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha többen jelentik, nagyobb az esély, hogy foglalkoznak a problémával.
2019. márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Nincs biztonsági őr ? Ha van,nem engedhet be csöveseket.Ha nincs,akkor az egyik eladónak,pénztárosnak mondanám hogy beszélni akarok a felettesével,múszakvezetővel,és megkérdezném a szitut.
2019. márc. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!