Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidlben savanyú tej?

Lidlben savanyú tej?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem eszre hogy hiaba veszem aznap a tejet akkor is savanyu. Es az van a dobozra irva hogy pl marc 12-ig jo (na es en ezt a tejet most kedden(5ike) vettem, arra masnap szerdara mar savanyu volt) [egyebkent a hutott dobozos tejrol beszelek, nem a palackos vagy a hutot nem igenylo tejrol beszelek) :D

2019. márc. 9. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem savanyú.
2019. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te megfelelően szállítod/tárolod?

Ha vásárlás után rövid idővel újra hűtőbe rakod akkor rendben, de ha félnapokat sétáltatod az a te hibád.


Nekünk nem volt még ilyen problémánk. Ha folyton előfordul jelezd az üzlet felé a problémát.

2019. márc. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen prodlémám a Lidl termékeivel.
2019. márc. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy a téli takarmánytól (silótakarmány) van a tejnek savanykás íze, de ettöl még semmi baja sincs.

Egyszerü teszt, ha a savanyú tejet felmelegíted, a romlott összemegy, túrós lesz, a "csak az íze nem jó" tejnek nem változik az állaga.

2019. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

A Lidl is multi cég. Azt mondasz nekik, amit akarsz, kötelező visszavenniük, az ügyfél elégedettség miatt.


Vidd vissza, blokkal együtt, de anélkül is vissza kell venniük, mert a gépben ott a kódja és a Pilos tej csak náluk van.

Mondd azt, hogy savanyú, hidd el ott senki nem fogja megkóstolni, tök mindegy mi van a tejjel.

Ha neked nem tetszik, vissza kell vinni.

Én mindent vissza viszek és mindent kicseréltek eddig.


Aldi-ban szintén.


A tanácsom, ne forgalmas időszakban menj.

Vagy nyitás után 10 óra körül, vagy a zárás előtti órában.

Olyankor nyugi van, kevesebb a sor, nem fognak rád sem bosszankodni.

2019. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyből hűtőbe teszem és nem sétáltatom egy félnapot :))
2019. márc. 9. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd vissza az üzletbe és jelezd nekik a problémát, főleg hogy már többször előfordult.
2019. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!