Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mikor nyílik meg a Blaha...

Mikor nyílik meg a Blaha Lujza téren a LIDL?

Figyelt kérdés
Már a logó fel van rakva, belül be van bútorozva, mélyhűtők is bent vannak az üzletben, kasszasorok is bent vannak. Amikor egy boltbaba a terhesség ezen stádiumában van, mennyi idő múlva történik meg a tényleges szülés?
2019. ápr. 2. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3x olvastam el, hogy "boltbaba" :D

Egyébként nem csak fizikailag kell készen lennie egy boltnak, rengeteg engedély van, a műszaki ellenőr végleges "áldása", átadás, stb. Aztán jöhetnek a beszállítók, bár ez a része egy ilyen multinál le van zsírozva. Szerintem nagyon max. 1 hónap, indul a turista szezon, hülyék lennének elhúzni, ha nem muszáj.

2019. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Május első hetében.
2019. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Május 9 7:00, ma láttam több helyen is a kiírást. :D De köszi azért, ment a zöld pacsi^^
2019. ápr. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!