Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Cukormentes pilóta keksz,...

Cukormentes pilóta keksz, vaníliás karika, macaron, túró rudi, zabkeksz. Hasonló finomságokat kapni valamelyik boltban? Találkoztatok már vele?

Figyelt kérdés
Hasonló finomabb kekszek,csokik is érdekelnek.Hol olcsóbb kicsit?Liszt,és tejmentes esetleg.
2019. ápr. 9. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, de ha egy kekszböl kihagyod a lisztet, cukrot, tejet, akkor mi marad benne?

Legfeljebb valami zsiradék meg aromák, de semmi jó nem.

2019. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Cukormentes gabonakekszek vannak,de nagyon drágák.Csak hol lenne olcsóbb esetleg.
2019. ápr. 9. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

A gabona szerinted mi? Mert a liszt gabonából készül, azaz lisztmentes nincs.


Ami meg a "mindenmentes" kekszeket illeti, amik kaphatóak, azok összetevöjét nézd meg, csupa szemét van benne.

2019. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cél? Liszt és gluténérzékeny vagy?
2019. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen sajnos.
2019. ápr. 10. 08:22
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Én ettem majomkenyer.hu-tól mindenmentes kekszeket, ők egy magyar márka, és a kategóriában különösen finomak.

Nos, ez a marketing szöveg.

Az igazság az, hogy 4 db kisebb karika kekszet vettem 590 Ft-ért, aminek az alapja kókuszliszt,és van megnevezve 6-7 féle csoda ízű keksz.

Én igaz csak egyet kóstoltam, de a mélyben a háttérben ott van az a fojtós kókusz íz és miegymás amiből összekutyulják, szóval összességében majdnem kidobtam, mert fojtós íze és szaga van, ezt nem tudom máshogy mondani. És biztos a többi íznek is, mindegy mi van ráírva.

Az árát semmiképp nem éri meg, viszont ha beteg vagy, neked ez valószínű a megváltás.

Magyarországon igen jó minősítéssel rendelkeznek,bátran ajánlom, csak ha tényleg véleményt kell mondani, az nagyon relatív.

Ahhoz képest, hogy milyen finomakat ehettél eddig, ahhoz képest sz@r, de ha beteg vagy, maga a csoda és megváltás.


Az állaga sem keksz, hanem egy nedvesebb hatású préselt gyümölcs pogácsa körülbelül.

2019. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A dm-ben vannak most mindenmentes kekszek (cukor-tej-tojás-és gluténmentes). Sokféle ízű, olyan 5-600 ft körül van egy csomag. Szerintem finomak.
2019. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó avgyok: gluglu's márkájú. Van sós és édes is. Kicsit töményebb, mint a sima kekszek. Van sós és édes, a kedvencem a magvas grissini.
2019. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hűűű köszi :)
2019. jún. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!