Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha jót akarok magamnak,...

Ha jót akarok magamnak, multinál nem veszek húst, zöldséget és gyümölcsöt a vegyszerek miatt?

Figyelt kérdés
Le merem fogadni, hogy a multiktól vett élelmiszerek átlag 10 évvel rövidítik meg az ember életét.
2019. ápr. 20. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infót.
2019. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadnak termeled, csak az a tuti.


A piacos is lutri. A gazdák többsége nem várja ki a kötelező időt a permetezés után, simán leszedik vegyszeresen és viszik a piacra. Némelyiken még szemmel látható a vegyszer és iszonyat büdös is.


A multikat legalább valamennyire ellenőrzik, mégiscsak nagyobb cég, habár onnan is hallottam már durva sztorikat. Úgyhogy nem tudom. Én szagra-kinézetre döntök, ha egészségesnek néz ki, megveszem. Nem tudok mást csinálni.

2019. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Vagy mondjuk ne a legolcsóbbakat vedd meg a multiban!

Bármily meglepő ott is vannak jó minőségű cuccok, csak drágábban.

2019. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Vagy ne egyél semmit, az a tuti garantáltan vegyszermentes. Ja, és levegőt se vegyél, mert szennyezett, és vizet se igyál.
2019. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz magadnak, akkor nem eszel, nem iszol, és nem veszel levegőt sem. Ugyanis mindben van valami egészségtelen.


Jegyzem meg, ha ekkora tudós vagy, miért teszed fel kérdésnek?

2019. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!