Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nektek is feltűnt, hogy a...

Nektek is feltűnt, hogy a Watt almás-körtés energiaitala mostanság alig kapható valahol Pesten?

Figyelt kérdés
Szinte naponta figyelem, mert vennék, de a legtöbb helyen csak üres kartonokat találok, viszont a többi ízből van, de azok nem olyan finomak. Miért lehet ez? Ekkora készlethiány van?

2019. máj. 22. 20:07
 1/4 Marci valaki válasza:

Képzeld el nekem általános iskolában az egyik osztálytársamnak az apukája a Watt-nál dolgozott mint vezér igazgató. KB pár éve elköltöztek. De vitték magukkal a Wattot is 😂. Viccet félre téve, én is tapasztaltam ezt de én a dinnyés egresesnél. Viszont van egy hely ahol én mindig kaptam. Az a neve hogy: "Italdiszkont" vagy "italbázis.hu". Szerintem ott lehet hogy lesz.

Ui: Amúgy amit az elején írtam az komoly, nem vicc.

Marci

2019. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ránézek! :) Azóta egy kispesti Sparban találtam pár darabot, illetve néha az Intersparokban szokták újra tölteni a kartonokat, de egyre ritkábban.
2019. máj. 25. 14:01
 3/4 anonim válasza:
A coop superben van
2019. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
#3 dede. A cukor káros. De ha valakinek nincs pénze másra, akkor azt fogja venni, ami káros
2022. okt. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!