Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Intersparban vásárolt gépet...

Intersparban vásárolt gépet vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés

Fagyi gépet vettem 9000 Ftért de megközelítőleg sem működik úgy ahogy kéne.

1* használt gyári tisztaságra leoucolva foliazva, blokkal visszaveszik/levásárolható?

Köszönöm a tapasztalatokat. :)


2019. jún. 15. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld meg.
2019. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, nem kötelesek visszavenni a terméket, ha az nem hibás. Olyan indokkal nem kérhető vissza a pénzed, hogy nem tetszik a termék, ahogy a levásárlást sem kell felajánlaniuk. Ha hibás, garanciában javítják és visszakapod.
2019. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor tehetnéd meg, ha neten vásároltad volna a gépet, akkor lenne 14 nap elállási idő ami alatt indoklás nélkül visszaküldheted. Üzletben vásárolt termékekre ez nem vonatkozik.
2019. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy rá az esély ilyen indokkal, de meg lehet próbálni.

Én egyszer nem megfelelő méretű kávékapszulát vettem az Interspárban, és vissza vették úgy hogy levásároltam az árát.

2019. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fogják venni szerintem. Én már vittem vissza így kávégépet és Gond nélkül visszakaptam az árát. Megmondtam, hogy nem ilyen típust szerettem volna, benéztem.
2019. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Ment a zöld :)
2019. jún. 15. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
En ezert szeretem a lidl-t pl, mert ott meg talan mondjak is, h 30 napig blokkal visszaveszik a cuccot. Es nincs para meg atveres, h gagyibb cuccokat arulnak. Tobbi uzlet inkabb karacsony utan csinalja csak ezt meg, mert akkor akkora a vasarlas, hogy sztem nem mernek rizikozni ezzel, h jovore esetleg mashova menjenek vasarolni.
2019. jún. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!