Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen ételt vihetnék lengyel...

Milyen ételt vihetnék lengyel csereprogramra amit nem ehetek még? És én miket főzhetnék neki ha itt lesz Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ajándékot vinni kell az egész családnak és mivel nem vagyok még 18 apukának nem vihetek pálinkát...valamint vannak ilyen tilikus magyar édességek kaják amit ők nem simernek? Valami olyan szebb csomagolás mint a százszorszép csoki

2019. aug. 18. 11:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg italok! Mik azok az izek amik itthon vannak, de ott nem?
2019. aug. 18. 11:51
 2/4 anonim válasza:
Túró rudi
2019. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barackoshányás ***** válasza:

Balaton szelet is jó

Amúgy valaki nem tudná megvenni az alkoholt neked?

2019. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lengyelorszagban mostanaban mindent lehet kapni, de egy eredeti magyar etel/ital, szep csomagolasban, mindig jo ajandek. Amerikai barataimnak ezeket szoktam vinni : Tokaji bor (legjobban Aszu izlik nekik), Unicum, konyakos meggy, piros paprika, edes es eros is.
2019. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!