Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Igaz hogy Budapest XVII...

Igaz hogy Budapest XVII kerületében, Rákoskeresztúron lebontják a régi piacot?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam hogy az Új piac megépülésével a régit lebontják és játszótér, és köztér épül a helyére, most hogy állunk ezzel?

Minek kéne két piac?


2010. júl. 13. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Sajnos nyoma sincs, hogy le akarnák bontani. Sőt, külön két sor bódét emeltek az új piac felöli oldalra, a másik oldalra meg parkolót festettek fel. Jó lenne már kicsit rendet tenni ebben a kerületben. :-(((
2010. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet újabb kínai hullám várható :D
2010. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyenlőre nem úgy néz ki,hogy bontanák, miért kellene? Mert Budapest egyik legnagyobb kerülete...sok a lakos. A köztér már épül a buszvégállomás helyére-park, szökőkút-
2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szökőkútnak külön örülök... igaz, a mi utcánkban esőzéskor sem gyalogosan, sem autóval nem lehet közlekedni, de fontos hogy legyen egy szökőkút a központban :-((((((((
2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Egyenlőre nem úgy néz ki,hogy bontanák, miért kellene? Mert Budapest egyik legnagyobb kerülete...sok a lakos. A köztér már épül a buszvégállomás helyére-park, szökőkút-"


MIÉRT KELLENE LEBONTANI?


Mert bármekkora kerülte szerintem furcsa, hogy egymás mellett két piac legyen.

Readásul szerintem csúnya, büdös, koszos, korszerűtlen, és nem is felel meg egy EU-s szabályzásnak. Pl.: van ott wc, mosdó?

2010. aug. 12. 08:28
 6/6 anonim válasza:

Van WC és mosdó is, külön férfi, női, ha jól tudom most újították fel... Való igaz, nem uniós, de valahogy mindig oda járok, megszoktam, mindig az adott helyen minőségi árú... szerintem sokan vannak így. A másik piac-új- meg valószínű, hogy a kerületet teljes egészében nem tudná lefedni, mert ahhoz kicsi. Az új piacon, pl nincs házi tej :)

A régi piacnál most csináltak új parkoló részeket, az árusok, meg átkerültek a másik oldalra-

Szerintem az egész piacot felújítják.

2010. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!